Пързалка

  • 4 335
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 360
мислех си да купя на моя син малка пързалка за неговата стая, но не съм сигурна дали е добра идеята.

авторът на  "Изкуството да бъдеш родител" твърди, че ако в стаята на детето трябва да има само 1 играчка, той препоръчва това да бъде пързалката.

имате ли опит с пързалки у дома, които не са много големи (за да се поберат в стандартен апартамент, все пак) - удачно забавление ли са, до каква възраст на детето стават, каква марка и размери пързалка имате, евентуално къде могат да се видят на живо в София?

# 1
  • Мнения: 8 242
Чакам къщичка с пързалка (не знам точно каква) след седмица-две.. Майка ми я поръчаха в Италия, даже вече е у тях, ама не иска да я дават преди Коледа  Crazy. Това съм го решила още лятото, че моето какво е щураво, трябва да му измислям някакви забавления вкъщи, иначе става лошо  ooooh!.
Дали е добра идея.. Ще мога да пиша след около месец като я поизпробваме  Twisted Evil

# 2
  • София
  • Мнения: 8 275
Добра идея е особено за зимниия период. 2 месеца след ставане от леглото първо се пускаше после правеше всичко друго, е като всяко нещо омръзва

# 3
  • Мнения: 3 698
Според мен е добра идея, дъщеря ми много си обича пързалката /подарихме й я за втория РД/, пързаля се, пързаля играчките, радва й се.Вярно е и това, че постепенно омръзва-сега се пързаля по-малко, отколкото в началото, но още я харесва.

# 4
  • София
  • Мнения: 529
Нашата е от тези с баскетболен кош - здрава, стабилна, не е твърде бебешка и ...издържа дори баба й  Mr. Green
Като й омръзне я слагам в другата стая за 1 м и после пак има интерес.

# 5
  • Мнения: 547
Нашата е от тези с баскетболен кош - здрава, стабилна, не е твърде бебешка и ...издържа дори баба й  Mr. Green
Като й омръзне я слагам в другата стая за 1 м и после пак има интерес.


Би ли казала от къде сте я купили и колко е голяма? Ако можеш да пуснеш и снимка ...
Аз също си мисля за пързалка или баскетболен кош, но тази комбинация ми звучи направо идеално. 

# 6
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Ние имаме  такава надуваема, на снимката не се вижда много добре, но има и пързалка отпред.



Малко бързо му омръзна обаче. Но когато ти дойдат гости с деца на гости е незаменима  Grinning. Откакто я имаме за първи път със съседката си пием кафето на спокойствие (тя има 2 деца). Хубавото е че е надуваема и като му омръзне съвсем ще я спадна и след 1-2 месеца като я надуем пак сигурно пак ще и се радва.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
ние имаме пързалка на Смуби с две нива.Подарихме я на Светльо за миналата Нова година.Това е една от най-сполучливите играчки които имаме.Редовно се пуска по нея,ако не той колите се спускат,но почти не минава ден без да играе на нея,а още не сме я вдигнали на второто и ниво.

# 8
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Моля давайте и по някоя снимчица, плийз  Praynig

# 9
  • Мнения: 2 232
ние имаме пързалка на Смуби с две нива.Подарихме я на Светльо за миналата Нова година.Това е една от най-сполучливите играчки които имаме.Редовно се пуска по нея,ако не той колите се спускат,но почти не минава ден без да играе на нея,а още не сме я вдигнали на второто и ниво.

Къде се продават такива пързалки  на Смуби и колко е най-възможно висока.Тоест,  до колко годишни деца я дават?

# 10
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
ние имаме пързалка на Смуби с две нива.Подарихме я на Светльо за миналата Нова година.Това е една от най-сполучливите играчки които имаме.Редовно се пуска по нея,ако не той колите се спускат,но почти не минава ден без да играе на нея,а още не сме я вдигнали на второто и ниво.

Къде се продават такива пързалки  на Смуби и колко е най-възможно висока.Тоест,  до колко годишни деца я дават?
Хепиленд на "Черни връх"
(инфото от снимката е старо)

# 11
  • Мнения: 2 232
Трилиън - Благодаря ти, ще мина да проверя, наблизо ми е. Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
Наща е тази в долния десен ъгъл.Мисля че я взехме за около 120 или 130лв

# 13
  • Мнения: 339
Ние  се сдобихме с малката пързалка на Чико за 1 рожден ден. Страхотна е, Крис много обича да се пързаля на нея-още не може сам и много ме изморява пързалянето му, но ....
Пързалчицата е супер-въобще не заема място, а и може да се сгъва и да се прибере. Цената и е 89 лв

# 14
  • София
  • Мнения: 6 360
Ние  се сдобихме с малката пързалка на Чико за 1 рожден ден. Страхотна е, Крис много обича да се пързаля на нея-още не може сам и много ме изморява пързалянето му, но ....
Пързалчицата е супер-въобще не заема място, а и може да се сгъва и да се прибере. Цената и е 89 лв

Eve, аз точно тази пързалчица бях загледала - по твоя преценка, до каква възраст на детето ще може да се ползва? че на снимката изглежда бая мъничка, наистина.
и друго - откъде я купихте? има ли някъде магазин да се види на живо?

пързалките на Смоби също изглеждат много добър вариант. а има и една на Чико - Морков, също не е лоша май.

Общи условия

Активация на акаунт