Моля отговорете ми..за БТ

  • 1 139
  • 5
  •   1
Отговори
Момичета, имам въпрос към вас.
От три месеца си меря БТ анално и най- ниската и стойност е 36,8. нормално ли е това?
Горе долу се движи така - по време на М. 37,0 и 36,8/варира през петте дни/, после се качва на 37,0, преди ову пада на 36,8 или 36,9, след него се качва на 37,0, после расте до 37,5 и после за жалост ми идва.
Не е ли висока такава БТ, чета във форума на забременели майчета за къде къде по-ниски.
Благодаря за отговорите.

# 1
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Супер ти е!
При всеки е различно. И аз поддържам горе долу тез температури.

# 2
  • Мнения: 2 494
Много е изписано по темата, добре ти е, не е важно колко е , въпроса е да е двуфазна графиката, т.е. като се вдигне покрай овуто да е поне с 2 десети, може и повече, и да остане висока! И скоро ти пожелавам да остане висока за.....дълго и да не ти дойде!!!!!! Flutter

# 3
  • Мнения: 7 718
Идеална темпертура. Успех.

# 4
  • Мнения: 49
moqta e po-syshtiq nachin

# 5
  • Мнения: 498
Мойта нормална телесна температура / не вътрешна/ е 37.3 , така ми е от дете, трудно спи някой до мене  Simple Smile . Когато бях на 18 нашите решиха , че има някакъв процес и ме разходиха по всички видове кабенети  ог АГ, зъболекар , вътрешни болести ........ Като ме въртяха 2-3 месеца на шиш се разбар ,че незнам какъв процент от хората си поддържат по- висока температура . Тъй  че успокой се - ние сме топли хора Grinning

Общи условия

Активация на акаунт