Wella Safira-Пробвахте ли?

  • 12 675
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Някой пробва ли вече новата боя на Wella-Safira? Доста е скъпичка (15 лв.), но сигурно е хубава. Интересува ме главно дали цветовете си отговарят и по-специално русите нюанси.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 672
Точно сега преглеждах да не би някой да е пуснал тема и отзиви за тази боя. Записвам се да следя защото и мен ме интересува. Рекламата ми харесва  Peace

# 2
  • Мнения: 4 496
Не съм я ползвала, но смятам. А ТОВА , което намерих, звучи прекалено хубаво... Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 276
Здравейте момичета,
и аз ще следя темата, но тъй като нямам опит с боите, а съм решила да се просветлявам малко, посъветвайте ме- на кестенява коса искам да сложа тъмно-русо-златисто. Някоя от вас, правила ли е такъв "експеримент"....и коя боя би изсветлила и боядисала добре тъмна коса? Благодаря предварително  bouquet

# 4
  • Мнения: 181
аз на кестенява коса слагам тъмно русо или лешник. по тъмно е от очакваното, но ми харесва. няма друга наоколо с такъв цвят Simple Smile досега ползвах велатон, но ми е време да сменя боята защото  съм бременна и търся някакви бои без амоняк или поне нещо по-безвредно. даже днес отивам да търся хенаплюс или там както се казва.

а знаете ли дали има бои без амоняк, които боядисват бели коси?

# 5
  • Мнения: 446
а амомнячна ли е?

# 6
# 7
  • Мнения: 446
Аз си взех и е супер много ,доволна съм.Цвeта е наситен и косата стои лъскава.Плюс това има освежител който се слага 2-4 седмици след боядисването

# 8
Боята е страхотна, аз си взех цвят "Златен топаз"и съм много доволна-стана точно като на каталога.Косата става много лъскава(с никоя друга боя не съм постигала такъв блясък).Струва си парите!!

# 9
  • Мнения: 4 496
Имат ли хубави червени цветове? Flutter

# 10
  • Мнения: 144
А една опаковка за колко дълга коса стига? Аз до сега Лонда си взимах и със зор с 3 кутии се боядисвах  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 922
запис

# 12
  • Мнения: 12
Аз си купих невероятно червено чили ,но още не съм се боядисала.Има специална серия с червени и лилави нюанси.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 129
А някой да има впечатления от светло русите тонове Flutter Дали изсветляват добре?

# 14
  • Мнения: 4 496
Аз си купих невероятно червено чили ,но още не съм се боядисала.Има специална серия с червени и лилави нюанси.

Цената 15 лв. ли е? Колко е количеството на една опаковка?Flutter

Общи условия

Активация на акаунт