д-р Иван Цанов

  • 5 586
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Здравейте имам въпрос към посещаващите мами гинеколог в 25 поликлиника. Ако имате някакви отзиви за д-р Иван Цанов моля споделете ги, аз ходя при него и съм доволна досега, но чувам толкова страшни неща за лекарите че вече се плаша. Дали е добър гинеколог и ехографист. Благодаря Ви.

# 1
  • Мнения: 303
Става въпрос за ХХIV  ДКЦ в Младост нали? Аз там ходих при д-р Чернев и съм доволна. За Мишел Шоайб не съм чувала много добри неща-бил много меркантилен. За съжаление нищо не знам за д-р Цанов. Ако нещо ти направи лошо впечатление го смени с Чернев- към се отнесе много добре. Лека бременност  Grinning

# 2
  • Мнения: 2 575
Виж тук и мисля, че няма да родиш при него. А колкото до ехографа си е ОК.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=13821&highlight=%D6%E0%ED%EE%E2

# 3
  • Мнения: 56
Аз наистина не смятах да родя при него, но най-много ме интересуваше това дали вижда всичко на ехографа, дали е добър в това да открива аномалии и т.н. Мисля че всяка бъдеща майка  я интересува и търси добър вариант за това специалиста при когото ходи поне от това да разбира и да прави нужните изследвания. На мен досега ми е правил два пъти урина и кръв и 5 ехографа. а съм в 6 месец. А за раждането живот и здраве ще измислим нещо друго, но не при него.

# 4
  • Мнения: 3 200
Аз съм много доволна от д-р Цанов, водеше ми ЖК в Закрила, много е добър, препоръчвам го

# 5
  • София
  • Мнения: 2 708
Толкова разсеян доктор се среща рядко Simple Smile Като специалист е средна работа, не бих го препоръчала. Ако ти разкажа какви ми ги е говорил (нищо общо с истината) ще се откажеш от него, но ти си преценяваш Simple Smile

Вече не е в Закрила, само в 25 ДКЦ в Младост и филиала на попа от време на време.

# 6
  • Мнения: 7 263
Имам извистен опит с гинеколозите като гилдия за мое съжаление.
Рядко съм срещала толкова некомпетентен и неприятен лекар като Цанов #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Не го препоръчвам на никого  #2gunfire #2gunfire

# 7
"Неприятен", а??? но ви тича по дебелите задници да ви разнася изследванията из цяла София като луд, понеже не можете да ходите, да не говорим за друго. Вие бременните вси4ки се имате за по-компетентни от лекарите. Първо прочетете малко книжки (и без това друго няма какво да правите), а после се исказвайте, защото в един момент изглеждате направо смешни! Така че недейте много да знаете. Искате да е хем без пари, хем специално отношение. Никаква съвест нямате.Глупачки! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт