Бебешки шезлонг - от кога?

  • 12 273
  • 43
  •   1
Отговори
  • Казанлък
  • Мнения: 106
Така.. въпроса ми е следния, опасно ли е  близо двумесечно бебе да се заседява в шезлонг и изобщо прекалено малко ли е за него? Напоследък почти не иска да си спи в кошарата, явно й е скучно, а в ръцете ми е доста често и не мога да я люшкам постоянно, защото доста е натежала  newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 522
На тази възраст дъщеря ми прекарваше доста време в шезлонга през деня. Не смятам, че има нещо притеснително.

# 2
  • Мнения: 3 069
Ние имахме кошница и детето прекрваше доста голяма част от времето в него, а шезлонгите са много по-удобни и полегнали така да се каже.Не мисля, че е проблем да си играе детето там.

# 3
  • Мнения: 10 982
На 2 месеца дъщеря ми започна да спи по 3-4 часа в шезлонга си. Нищо опасно няма.

# 4
  • Мнения: 45
Шезлонг точно не съм използвала,но мисля, че не е проблем бебчо да стои в него.Ние използвахме люлка.

# 5
  • Мнения: 669
от 3-тия месец в шезлонг от 5-тия в люлка

# 6
  • Мнения: 1 877
Дарин спи в шезлонга от 2-месечен,та до ден днешен...

# 7
  • Мнения: 724
Седи и в шезлонг и в кошницата от самото начало.

# 8
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
 Андриан седи и спи в шезлонга си още от 7 ден. Няма нищо опасно, нали си има напълно легнало положение, а и бързо заспива, като го люлея в него Peace.

# 9
  • София
  • Мнения: 541
Първите месеци шезлонга бе моя спасител  Wink
Бебка си лежеше там, виждаше ме какво правя из къщи, а щом й се доспеше само я залюлявах.
Не мисля, че е проблем да го ползвате - след още два-три месеца като почне да се върти, тогава вече ще е проблем  Wink

# 10
  • Мнения: 503
Слагай я спокойно,нищо няма да и стане Peace

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
От как се прибрахме от родилното я слагах в шезлонга Peace
Той е от 0+!

# 12
  • Мнения: 354
Азц го ползвам от 3 месец, Калоян седи в него по няколко часа приятно му е, а не виждам причина да не може

# 13
  • Мнения: 1 321
Абсолютно можеш да си ползваш шезлонг не се притеснявай. Peace

# 14
  • Мнения: 125
 Шезлонгът е невероятно удобство за майката и удоволствие за бебето. Слагам Калоян в него още от първия му ден у дома. Харесва му да си играе с играчките от арката и да вижда какво правят хората наоколо. Сега започнах дори да го ползвам като столче за хранене, тъй като се захранваме вече.
  Използвай го. Ще ти хареса Grinning

Общи условия

Активация на акаунт