Колко грама пюре трябва да давам

  • 704
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Здравейте!!!Моето кърмаченце  вече е на 5 месеца и половина и е захранено с картофено пюре от 4-5 дена .Въпроса ми е колко грама пюре да му давам , като вече съм му овеличила дозата до 80 грама.Дали да я овеличвам за момента, защото ми се иска да заменя обедното кърмене с пюре ?И какви други зеленчуци освен картоф, моркоф и тиква мога да влкюча в менюто?
Благодаря ви!!!

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 19:44 от Fane

# 1
  • София
  • Мнения: 1 504
Ако искаш да заместиш кърмене я Увеличи...педката каза до 125 130 грама ако ще замествам, ама аз на вашата възраст не бях заместила...захраних със зеленчуково пюре на 6,5 м.  От готовите пюрета можеш да опиташ нещо с карфиол, броколи количествата са малки така, че не би трябвало да имате проблем..Ако ти си ги правиш можеш да добавиш зелена чушка, карфиол, броколи...като основата ти е винаги картоф и морков...незнам като ще заместваш кърмене дали трябва да добавяш кърма или АМ...другите мами да кажат...че аз може да се каже, че още не съм заместила...щото след пюрето си цока....на 9 месеца сме

# 2
Захранвам моя Мишок с картофено пюре от 1 седмица. Освен картофите и водата в която са се варили, слагам и малко сухо мляко /за съжаление не мога да се изцедя, иначе идеалното е 30 гр. изцедена кърма/. Харесва го много. За по-нататък оставих добавянето на масло и сирене - нещо не ми се връзва сега.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт