Активна гимнастика

  • 2 166
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 735
Здравейте мамчета,вече преди да купя някои неща за беба се допитвам.За бейбифона след консултация във форума не сбърках и сега отново искам мнения.Някой има ли активната гимнастика на Чико Duo и доволни ли са бебчетата ви от нея.Струва около 75лв,ако това ви е ориентир за модела и бебето може да лежи по гръб и по корем и да се забавлява.Вярно,че зависи и от детето,но все пак споделете опита си.Предварително благодаря! Grinning

# 1
  • Мнения: 23
На сина ми не му беше много забавна. Не искаше да седи повече от 5 мин. Но при теб може да е различно, всяко дете е различно. Не знам какво да те посъветвам. Може би ако ти е спокойно бебто може би ще му хареса, ако е по-ревливо както бяхме ние, може да не иска да се занимава.

# 2
  • Мнения: 398
 Ние имаме "Делукс " на Чико и съм много доволна.Спаси ме.
В същото време племенникът ни е на 2 год. и като дойде в нас веднага търси гимнастиката.

# 3
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
И аз съм на тази вълна в момента, така че ще следя темата. Бях харесала две гимнастики на Фишър прайс в Кикиморско царство, но се оказа, че ги нямат в момента. А пък тези на Чико са само пластмасови, пък на мен ми се иска да е с мекичка постелка и различни шумкащи и дрънкащи плюшени играчки. Пък и ако пее, цена няма да има.  Да сте чували за такава? Wink

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Цитат
И аз съм на тази вълна в момента, така че ще следя темата. Бях харесала две гимнастики на Фишър прайс в Кикиморско царство, но се оказа, че ги нямат в момента. А пък тези на Чико са само пластмасови, пък на мен ми се иска да е с мекичка постелка и различни шумкащи и дрънкащи плюшени играчки. Пък и ако пее, цена няма да има.  Да сте чували за такава?

На фирмата TOLO е, мека и има много и различни шумящи и свирещи детайли, играчки, но не пее Wink Цената й е 79 лв. Можеш да я видиш тук: www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5871&lang=1

# 5
Ние си имаме на Фишер Праис една и на Чико и на двете се радва много  Party
и аз успявам да свърша нещичко през това време както Белчо е зает  10
така че горещо те съветвам да си купиш  smile3503

# 6
  • Мнения: 3 457
И аз съм на тази вълна в момента, така че ще следя темата. Бях харесала две гимнастики на Фишър прайс в Кикиморско царство, но се оказа, че ги нямат в момента. А пък тези на Чико са само пластмасови, пък на мен ми се иска да е с мекичка постелка и различни шумкащи и дрънкащи плюшени играчки. Пък и ако пее, цена няма да има.  Да сте чували за такава? Wink
Аз много харесвам на чико килимчето Гора  PeaceНа живо е супер  Peace

# 7
  • Мнения: 6 441
Ние имаме на Канпол и сзм много доволна.Много обичаше да си играе в нея,но щом се научи да сяда и да пзлъи вече стана непотребна и я продавам.Виждала сзм обаче и дечица по над годинка да си играят още с тях Peace

# 8
  • Мнения: 41
Аз имам Чико Делукс и трябва да ти кажа си заслужава всеки лев , дъщеря ми е на годинка и продължава да играе всекидневно с нея , а тази за която ти питаш съм я виждала също е много хубава , но когато почне да се изправя детето ще се подпира на нея , а тя е нестабилна -  за седнало положение е и ще я ползваш по - малко време. Дано съм ти помогнала  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт