Проблем-само носът ми е мазен !

  • 3 920
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 672
От известно време имам такъв проблем - сутрин като стана кожата на лицето ми е добре, с изключение на нослето  Blush Там е мазна. Използвам тоник за нормална кожа, защото нито ми е суха, нито мазна. Дали трябва да се насоча към тоник и крем за комбинирана кожа? Не мисля, че е редно за нос да използвам продукти за мазна, а по останалата част от лицето-за нормална кожа  newsm78
Какво да направя ?
Хелп ми   bouquet

# 1
  • Мнения: X
Аз носа си изобщо не го мажа с крем за лице, просто го пропускам,защото иначе си лъщи.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
според мен ДА ТРЯБВА ДА СЕ НАСОЧИШ КЪМ ПРОДУКТИ ЗА КОМБИНИРАНА КОЖА...или да избягваш нослето Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 1 730
А можеш и да намазниш и останалата част от муцунката.

# 4
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
При мен е същото положение и употребявам кремчета за нормална кожа. Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 672
А можеш и да намазниш и останалата част от муцунката.

Каква е целта, че не разбрах ?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 672
според мен ДА ТРЯБВА ДА СЕ НАСОЧИШ КЪМ ПРОДУКТИ ЗА КОМБИНИРАНА КОЖА...или да избягваш нослето Hug

Благодаря  Hug
Ще си взема за комбинирана !

# 7
  • София
  • Мнения: 1 730
А можеш и да намазниш и останалата част от муцунката.

Каква е целта, че не разбрах ?

Да не ти е мазно само нослето Joy

Майтапа настрана, и моят проблем е същият.
Водя се смесена кожа => продукти за такава явно трябват и на теб.

# 8
  • Мнения: 35 891
не виждам проблем да ползваш различен крем само за онази часто от лицето ти, която е драстично-различна от другата; защо го намираш нередно?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 672
не виждам проблем да ползваш различен крем само за онази часто от лицето ти, която е драстично-различна от другата; защо го намираш нередно?

Мое хрумване  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт