Изкуствен тен

  • 1 790
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте мили момичета,  bouquet
Понеже в доста филми съм виждала салони за красота където влизаш в една кабинка и те пръскат различни струи с някакъв изкуствен тен, та се чудя newsm78 как се нарича този вид почерняване и дали има и в България такива екстри, каде и на какви цени? Thinking
Ще съм ви много благодарна  Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 435
Аз съм ходила на такъв във Варна,но просто не е моя метод.Там е в студио Ерго Лайн.Във София знам,че има в Холувуд Тен&Хеър,на Витошка е салона.Цената във Варна беше 29лв.Но просто не ми харесва,защото ако не си ексфолиран добре,може да станеш на петна.Значи влизаш на едно място и ти дават продукт да се ексфолираш.След това един продукт с който трябва да намажеш колената,лактите,дланите и стъпалата за да не почерняват.След това се пускат пръскачките,те ти обясняват всичко.Препоръчително е да отидеш с по-широки дрехи и ако може да е в черно.Принципа на почерняването е като при ябълката.Как една разрязана ябълка постепенно почернява,така става и с тена,не излизаш черна от салона,а постепенно става.И има някакви часове през които не трябва да се къпеш.На мене ми казаха,чак на следващият ден сутринта,т.е. 24 часа.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
нищо хубаво не съм чувала за този вид почерняване и тези кабини за бърз тен...според мен си ходи редовно на солариум, а ако нямаш възможност по-добре не се подлагай на това екстремно почерняване...доколкото знам после и пада неравномерно  Peace

# 3
  • Мнения: 123
Аз пък съм чувала, че това не е толкова полезно-все пак е химия, която прониква дълбоко в кожата.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
iori, и това го има да  Peace

# 5
  • Мнения: 123
Ако се замисли много човек, то и слънцето е вредно, така че ако някой е решил да опита -нека пробва, все пак за да се пусне на пазара е минало някакви медицински изисквания.

# 6
  • Мнения: 817
И не стои естествено ,а си като виатнамец нещо като оранжавеещо по-скоро.
Само с продуктите на Академи става кафеникаво ,но май вече не внасят смеските.............

# 7
  • Мнения: 123
Аз само съм се мазала с крема на лореал, има ефект, но като се изкъпеш ставаш на петна,  а ако си се търкал малко повече после не се показвай пред хора.

# 8
  • Мнения: 1 679
И не стои естествено ,а си като виатнамец нещо като оранжавеещо по-скоро.
Само с продуктите на Академи става кафеникаво ,но май вече не внасят смеските.............


Ами продуктите на Академи можеш да намериш в козметичните салони - можеш да попиташ

# 9
  • Хасково
  • Мнения: 222
И аз съм се пръскала с това-УЖАСНО Е! На втория ден ставаш като мръсна на петна.Според мен е подходящо да се напръскаш за някакъв повод (сватба, рожден ден..) и на другия ден хубаво да се ексфолираш.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз лично не съм го ползвала, но и аз като повечето тук не съм чувала добри отзиви за този вид изкуствен тен  Peace

# 11
  • Мнения: 38
Благодаря ви момичета за бързите и изчерпателни отговори  Hug   bouquet
явно ще продължа да си ходя на солариум  Flutter

# 12
  • Мнения: 451
Ако се замисли много човек, то и слънцето е вредно, така че ако някой е решил да опита -нека пробва, все пак за да се пусне на пазара е минало някакви медицински изисквания.
Слънцето е много по-вредно от автобронзантите.
По въпроса - не съм доволна от спрей-кабинките...неестествено ми стои тена и е голям мацаница.Ако  ще е автобронзант, предпочитам сама да си сложа спрей...Поне знам, че няма да прекаля, пък и моят е безцветен и като се куъпеш, нищо не пада и го няма момента с цапането на дрехите

# 13
  • София
  • Мнения: 4 397
нищо хубаво не съм чувала за този вид почерняване и тези кабини за бърз тен...според мен си ходи редовно на солариум, а ако нямаш възможност по-добре не се подлагай на това екстремно почерняване...доколкото знам после и пада неравномерно  Peace

И аз мисля така. Даже имаше една тема за този вид солариум в която една мама се оплакваше, че отишла и ефекта бил  Sick , а на следващия ден бил още по зле в смисъл нещо на петна белела се и такива гадости и в същия ден била сватбата и.

Общи условия

Активация на акаунт