Признаци

  • 1 128
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте.Имам проблем.Знам,че раздела е за жени,които искат бебе,но в моя случай не е така,защото смятам,че ми е рано,но не знаех къде другаде да питам.Та въпроса ми е...Значи дойде ми на 31 октомври и ми свърши на 8 ноември.На 9 правих секс с приятеля ми, но се пазихме с прекъснат полов акт (обикновено ползваме презервативи).Мисля,че е невъзможно тогава да ми е била овулацията,защото нямах никакъв признак (например слузта,която обикновенно я имам)Преди да започнем имаше мл,но си мисля,че е защото бях възбудена...От 2 дни някъде,днес трети имам кафеникаво течение,което е лепкаво,точно като овуто ми,само че е кафеникаво и това ме притеснява...Не е като да са няколко капки,ами си имам и по бельото,също и като се изтрия.Разтяга се няколко см точно както ми е церв.слуз,но ме притеснява цвета...Чудя се дали може да е зацапване от имплантирането.Други признаци за сега нямам...Мисля по - късно днес да си направя тест (дано е `-`,но не знам дали не е мн рано)
И ще помоля някои жени да ми опишат тяхното зацепване,дали е като овулацията им или просто капки кръв,защото ми е притеснено  ooooh!

# 1
  • Мнения: 2 660
Всичко е възможно, но според мен е малко вероятно. Има достатъчно много причини за подобно зацапване, иди на лекар.
Може да е киста, може да е от хормоните, може да е раничка на шийката на матката, може да е и мн. други неща, за които в момента не се сещам.

Зацапването по време на имплантация е по-рядко срещаното явление. Обикновено няма зацапване.

Не си казала на колко дни ти е цикъла.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравей мила, по моите сметки ако ти е дошло на 31.10, то би трябвало да чакаш цикъл поне на 28.11 newsm78  и може би точно сега ти е овулацията . При някои жени тя е с цвят . Прочети в търсачката за розова овулация. Но не казвам че не може да е някакъв гинекологичен проблем. Нищо не ти пречи да отидеш на един профилактичен преглед, но в никакъв случай това ти състояние не от бременност и имплантиране.
Успех!

# 3
Дано да сте прави..Просто до този момент такава овулация не съм имала,а усещам и влагата,както обикновено..Да,трябва да ми дойде около 27-28-29...Не съм подготвена за бебе и затова се пазя,а и след като партньора не е свършвал,си мисля,че е много трудно да забременея..Някой да знае нещо повече за предеякулационната течност и дали може да се забременее,защото съм чела,че в нея сперматозоидите не са жизнено способни.Вие какво мислите?

# 4
  • Мнения: 820
Във форума съм срещала случаи на жени забременели след прекъснат полов акт, това и статистически се води най-ненадежния начин за предпазване. Това което описваш наистина прилича на розова овулация, но най-добре да те види лекар, както са казали момичетата може да е киста, раничка, възпаление и т.н.

# 5
Благодаря ви много,а casablanka , защо си така сигурна,че не е от имплантиране  Thinking

# 6
  • Мнения: 1 335
Каква е дължината на цикъла? Ако е 28 - 30 дни, то наистина, както смята casablanka, сега е време по-скоро за овулация, отколкото за имплантиране ...  newsm78
Другият вариянт е хормонален дисбаланс или раничка ...

# 7
  • Мнения: 539
ако сте повторили половия акт, също е възможно забременяване

# 8
Само веднъж...той не свърши...в смисъл свърши де,но след 5 мин някъде със самозадоволяване..

# 9
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
По-скоро е овулация. От тест няма смисъл.
Ако се повтори може да идеш на гинеколог, да се изключи варианта раничка на шийката на матката.

Общи условия

Активация на акаунт