Отговори
  • Мнения: 2
Zdraweite maiki, mislq 4e wsi4ki 6te se saglasite s peticiqta :http://www.bgpetition.com/maichinstvo/index.html

# 1
# 2
  • Мнения: 3 336
Някои от нас, а може би всички вече сме я подписали Heart Eyes

Ние пък в понеделник организираме пресконференция на тази тема, така че следете новините в понеделник Wink

Нова ТВ са ни обещали от утре да започнат с репортажи по темата, за да нажежат обстановката по пресконференцията Flutter

# 3
  • Мнения: 172
Подписах петицията. Писах писмо до Нова телевизия и БТВ, но май само си прехвърляха писмото ми.

# 4
  • Мнения: 172
Момичета, току що получих писмо от Нова телевизия:

Цитат
Само за един ден получихме няколко подоБни на вашето писма. За съжаление сте права с възмущението си.
Бихме желали да заснемем репортаж по тази тема, но за целта трябва да организираме среща с недоволни граждани от бюджета за следващата година и по- конкретно частта с майчинските, иначе няма как да стане.
В писмотко пишете, че има и петиция.
Не сте посочила телефон за връзка с вас, така, че ви пиша на имейла и ви моля да ми отговорите дали искате да участвате в репортажа и дали имате възможност да организирате среща и с други майки, за да бъде по- достоверно.
Ще чакам да ми пишете, или да ми се обадите.
С уважение:
Даниела Пехливанова,
репортер в редакция " Новини" , НТВ
тел. 80 50 127
0886 39 59 29

Има ли желаещи да се присъединят към репортажа?

# 5
  • Мнения: 178
С най-голямо удоволствие бих се включила,но за съжаление съм от Велико Тълново. Ако се навият -нека дойдат и тук. Такъв купон ще им спретнем с останалите мами,че ще им стане чак.....

Общи условия

Активация на акаунт