Моля препоръчайте майстор за фаянс в Бургас

  • 580
  • 3
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 130
Предстои ни да слагаме плочки в банята и си търсим майстор. Моля да ми препоръчате някой от който сте доволни. Благодаря Ви!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 702
Не мога да ти препоръчам кого да наемеш, но мога със сигурност да ти кажа кого да НЕ наемаш. Казва се Георги, около 50-55-годишен, с очила, на вид даже изглежда интелигентен.
Имах куп неприятности с него:  уговорихме се за цена на кв.м и започна работа, обаче като почне нещо и се оказва, че "тея плочки се нареждат по диагонал, той се заплаща по-скъпо", "тея пък плочки са 10х10, т.е. много са малки - и те се заплащат по-скъпо". Навсякъде остави недовършени неща, които за да довърши се наложи да се таксуват отделно (прагчета пред вратите, ръбчета  и още много неща, които просто не знам как да опиша. Общо взето можеш да добиеш представа, като ти кажа, че той прави кухня, коридор, баня и тоалетна и за три месеца  нито едно от четирите помещения не беше завършено. Накрая ми писна и му казах, че в понеделник идва паркетаджията и има два дни да се изнесе. Естествено, останаха някои неща, които после трябваше да намираме начини да довършваме, но най-лошото от всичко беше, че на пода в банята имам ВЕЧНА локва, заради лошата нивелация.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Утре ще ти пиша мобилен на този, от който аз съм доволна!

# 3
  • Мнения: 288
    Ние сме доволни от нашия, но работи в събота и неделя, а в делнични дни след18 часа, като свърши работа. Ако те устройва, мога да ти пратя телефона му на лични.

Общи условия

Активация на акаунт