Въпрос за Bryonia 15CH.Спешно!

  • 7 091
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 381
По колко гранулки и на какъв интервал от време се взимат?Това ми е въпросът.
Надявам се да се включи някой скоро Praynig
Компресите, Лецитина и помпата не помогнаха и си взех от тези дражета.

# 1
  • Мнения: 629
До колкото разбирам имаш запушен канал или мастит. Хомеопатичните лекарства обаче в повечето случаи не се приемат по универсална схема. Нашата педка за малката за едни ми казва само еднократно, за други по един път на ден, а за трети по два пъти на ден. Винаги обаче казва да й давам по 5 гранулки на прием. Виж в здравния форум дали някой няма да е по-компотентен.
А мен при запушването само малката успя да ме отпуши. Това лецитин, цедене, компреси, зелеви листа и какво ли още не само ме караше да се чуствам като герой от "Вещиците в Макбет" без какъвто й да е положителен резултат.

# 2
  • Мнения: 132
За каво е Bryonia 15CH????
vmitkova е права - универсани хмеопатични л-ва няма
*Daisy* - ти си от Варна, обади се на някой лекар хомеопат да сверка или  ако не искаш тук във форума аз съм се консултирала с Aleksander.

# 3
  • Мнения: 2 381
vmitkova и Ваниша, благодаря ви за загрижеността!
Знам, че дозировката на хомеопатичните лекарства е индивидуална за всеки и е необходима консултация с хомеопат.Позволих си да задам въпроса, т.к. с търсачката ми излязоха няколко теми за запушените канали и в тях се посочваше това лекарство.
Вчера взех 2Х5 гранулки и днес нямам болка.Съответно каналчето се е отпушило GrinningМоже помпата или дъщеря ми да имат заслуга за това, а не лекаството, незнам.Важното е, че съм ОК Grinning
Ваниша, не се бях сетила за  Aleksander ooooh!.

# 4
  • Мнения: 407
Радвам се ,че си се оправила вече.На мен това беше единственото, което помогна при многобройните запушени канали и от както го открих вече не съм имала такъв проблем.Аз взимах 3*5 гранулки,като  всичко отмине взимах 2-3 гранулки около седмица.Използвах обаче в друго разреждане 9CH.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт