Отслабване по време на сън

  • 2 924
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 467
Някой дали е спазвал този режим на хранене на Др.Пепе? newsm78 Тук в Германия е мн известен. Аз сега си свалих книжката му от интернет и про4етох първите две страници. Мисля 4е има много верни неща. Ако някой желае може да му пратя книжката по ICQ и да обменяме информация и разсъждения. Под формата на пдф файл е, но е на немски.

Основния принцип е следният:
Яде се съвсем нормално, гладуването не се препоръ4ва.
Сутрин се ядат храни богати на въглехидрати (без белтъци)
На обяд се ядат храни богати на въглехидрати, белтъци  и мазнини
Ве4ер се ядат храни богати на белтъци  и мазнини (без въглехидрати.)

На това се базира цялата книга. Когато про4ета пове4е ще пиша,ако има заинтересовани.   bouquet

# 1
  • Мнения: 916
Много инересно звучи, а каква е връзката със съня?

# 2
  • Мнения: 4 678
Това го знае  всеки спортист Peace
Вечер се консунират белтъци за да спрат мускулният катаболизъм.
До обяд спокойно може да приемате въглехидрати-всичко се изгаря Peace
От това не се отслабва,но не се и пълнее Peace
Преди сън може да вземате и аминокиселини  bouquet

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 13:25 от Поци

# 3
  • Мнения: 467
Цитат
Вечер се консунират белтъци за да спрат мускулният катаболизъм.
но се активира и разграждането на мазнините.
С отказването на въглехидрати ве4ер и лек спорт, обмяната на в-вата работи докъто 4овек спи и мастните депа се разграждат бавно,но сигурно. По-бързо разграждане се постига с пове4е спорт.

# 4
  • Мнения: 4 678
Естествено,че се горят мазнини.
Протеина(белтъка) захранва мускула ,а мускула се храни с мазнини.
Колкото ти е по-активен мускула,толкова мазнините ще ви са по-малко  bouquet

# 5
  • Мнения: 467
Цитат
Естествено,че се горят мазнини.
ами ние искаме да се радваме на страни4ния ефект на то4но този процес.  smile3508 newsm53

# 6
  • Мнения: 4 678
Консумирайте протеин и няма да имате мазнини тогава Peace
Протеините са огромни молекули,съставени от верига от по-малки молекули,наречени аминокиселини.Существуват 20 различни аминокиселини,които организма използва,за да създаде протеин.Когато консумирате протеин,организмът освобождава аминокиселини и ги изпраща до която и да е част от него,която се нуждае от определен вид аминокиселини.
Протеина като цяло е изключително важно хранително вещество и не само заради мускулните групи.Във всички клетки на организма протеините изпълняват важна функции и са представени под различни форми.Протеина формира структурна тъкан,кръвна плазма,ензими,хормони,антитела,хемоглобин.Протеинът също така е отговорен за множество други неща-от възможността на мускулите да се движат до транспортирането на други вещества(витамини и минерали)през организма.Без него на практика няма да може да функционирате.В действителност,хората ,които не консумират достатъчно протеин страдат от множество проблеми,предизвикани именно от това,че организма се опитва да задоволи глада за протеин чрез разграждане на мускулите е други органи.  bouquet

# 7
  • Мнения: 104
Ей,би ли могла да деш линк от тази книга.Аз владея немски и мисля,че може да ми е полезна.

# 8
  • Мнения: 467
4овек има нужа и от малко въглехидрати и мазнини Rolling Eyes, които у4астват в изграждането на клетъ4ните мембрани на клетките и т.н........., все пак 4овек не може да се храни само с белтъ4ини.
 Аз съм за здравословното балансирано хранене и същевреммно да не се лишава организма от основни храни,като плодовете например, както при концепциите на Дюкан. От толкова много казани истини по диетите, все някоя трябва да комбинира всички в една цялостна концепция.

# 9
  • Мнения: 467
мога да ти дам торрент сайт откъдето да си я изтеглиш:
http://www.torrentz.com/
На немски се казва "Schlank im Schlaf"

# 10
  • Мнения: 481
Аз също се опитвам да отслабна като приемам по-малко въглехидрати, но според някои писания не трябва да се приемат никакви въглехидрати. Много крайно ми се струва да изключиш от менюто си плодове, мед, овесени ядки и бобови. Вие как мислите?

# 11
  • Мнения: 467
Здравей, Диде!  bouquet
Абсолютно съм съгласна с твоето мнение. Peace

# 12
  • Мнения: 4 678
Аз също се опитвам да отслабна като приемам по-малко въглехидрати, но според някои писания не трябва да се приемат никакви въглехидрати. Много крайно ми се струва да изключиш от менюто си плодове, мед, овесени ядки и бобови. Вие как мислите?

Ако си хапваш плодове и зеленчуци, няма да имаш нужда от допълнителен прием на въглехидрати Peace
E....от време на време може да вкараш някой варен картоф или ориз Whistling

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 16:16 от Поци

# 13
  • Мнения: 481
Аз също се опитвам да отслабна като приемам по-малко въглехидрати, но според някои писания не трябва да се приемат никакви въглехидрати. Много крайно ми се струва да изключиш от менюто си плодове, мед, овесени ядки и бобови. Вие как мислите?

Ако си хапваш плодове и зеленчуци, няма да имаш нужда от допълнителен прием на въглехидрати Peace
E....от време на време може да вкараш някой варен картоф или ориз Whistling
Така съм съгласна, защото наистина не мога да не ям плодове. Ориза, картофите и хляба не ми липсват, но без плодове наистина не мога. Освен това съм кърмачка и честичко огладнявам и тогава плодовете много помагат. Все пак не мога да ям пилешко и риба всеки път като ми пристърже  Laughing
А с овесените ядки какво е положението?

# 14
  • Мнения: 4 678
Сутрин са добре  bouquet
Аз ги ям преди тренировка с мед и какао  bouquet
И кой е този глупак който отрича плодовете и зеленчуците,яж си ги спокойно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт