Има ли и други...

  • 540
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 122
Напоследък, често се замислям само аз ли съм такъв "кукундрел" на тематика килограми. Да дам пояснение за що иде реч  Laughing...в момента съм на килограми никога небивали в живота ми, обаче нелогично се чувствам по-добре, отколкото в период биващ описван от другите като приятна закръгленост Flutter. Едно от нещата, с които си обяснявам притесненията ми от отминалия т.нар.хубав период е кофти ситуацията да не си дебел, ама че все ще се намери , някой да те сложи в тая графа(знаем за някои хора няма степенуване, леко пухкав и т.н. говорим за ситуации, в които наистина е така, а не е за замазване на очите и просто си имат две категоризации дебел или слаб). Та интересно ми е има ли други чувстващи се по-спокойно, след като са минали тая гранична  зона "наречена лека закръгленост", например...и са спокойни, че с пълно право вече са в графата дебеланковци или само аз сън такъв патологичен случай Mr. Green.

# 1
  • Мнения: 467
ти казваш,4е си дебеланка,но все още може да спадаш към графата на закръглените. Имам пиятелки "анорекси4ки" дето ка4ат 5 килограма и според тях направо са за санаториум за отслабване  #Crazy

# 2
  • Мнения: 467
и няма нищо по-хубаво от това да се 4увствасх добре в кожата си. Поздравления!  bouquet

# 3
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
и няма нищо по-хубаво от това да се 4увствасх добре в кожата си. Поздравления!  bouquet
Това наистина е най-важното, килограмите в случая нямат значение. Може да си 50 (съвсем хипотетично) и да се тормозиш от въображаеми недостатъци, може да си 100, но да се чувстваш пълноценна, привлекателна и желана жена. Та, от емоционалния комфорт по-добро няма, поздравления и от мен!  bouquet
За съжаление аз не влизам в тая графа, но причината май не е само външният вид  Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 122
Tinaina, повярвай ми баш дебеланка съм си Grinning. Посочи ли стрелката 80 не е псевдодебеланчество, е останали са ми за утеха едни сравнително слаби прасци и фини глезени и ръчички, които не се влияят от килограмовото ми статукво , но всичко друго си е уПЛЪТнено Laughing. Малко утехата не ми се връзва с изказаното досега, но да уточня, аз нямам предвид така нареченото безкритично състояние( това не е моето си патологично състояние Grinning). Наличието на желанието , за отслабване го има, но тогава съм страдаела повече въпреки липсата на тези 25кг. допълнителни причини , които би трябвало да оплаквам сега. А може би е от възрастта, а дали не е защитна реакция на подсъзнателно ниво, на затлъстяващият(много хора ми се карат, че я употребявам тая дума, за себе си, но пък обичам да наричам такива нещата, каквито са). Затова ми беше интересно да чуя мнения от подобни позиции, както и от неподобни разбира се Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт