50 ОДЗ - възможен ли е прием без връзки?

  • 4 152
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10
Здравейте, мами? Искам да попитам дали някой знае в 50 ОДЗ дали е възможен нормален прием без връзки и дарения? 

# 1
  • Мнения: 3 886
В никакъв случай не е без всръзки а и не ти го препоръчвам.Няма да споменавам имена н о имам 3 близки приятелки там които са дали пари по300лв на 2 от кооито децата им лежаха в болница  в резултат на тези пари имаха и куп здравословни проблеми.Моето мнение е само не си подавай там документите .Не е наи добрата градина Peace PeaceИма и други.Мога да ти дам съвет към кой да се насочиш Peace Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 10
DIVA_ORHIDEQ, ти кои градини би ми препоръчала? Нужно ми е да има и ясла.  За ОДЗ 50 досега бях чувала само хубави неща.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 82
Здравей!

Аз също бях пощуряла по това ОДЗ Wink Въпреки че бяхме седми в списъка не ни приеха. Синът ми обаче е в Първо ОДЗ, приет по надлежния ред, без връзки. Не харесах точно тази градина, защото ми изглеждаше отвън доста зле, НО съм много доволна от яслата. Андрей се чувства щастлив там, няма търпение сутрин да влезе, а вечер остава последен и не му се тръгва. Препоръчвам ти я Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 886
Препоръчвам ти  като на 3 то място 1 во одезе не е лошо наплива е голям но няма слънце и   трева   както и хубава площадка за игра .65 та е перфектна всимат ги обаче около 2 г и нещо другата  е до 50 то одз тя е 81 во одз.Хъбава е и 119 там има ясла тя е срещу 50 одз.В 1 во имам доста познати който обаче са много доволни.Но заради качеството си отвън не бих записала детето си там .Площадката е само цимент newsm78

# 5
  • Мнения: 3 575
В никакъв случай не е без всръзки а и не ти го препоръчвам.Няма да споменавам имена н о имам 3 близки приятелки там които са дали пари по300лв на 2 от кооито децата им лежаха в болница  в резултат на тези пари имаха и куп здравословни проблеми.Моето мнение е само не си подавай там документите .Не е наи добрата градина Peace PeaceИма и други.Мога да ти дам съвет към кой да се насочиш Peace Peace

Само не разбрах децата на твоите приятелки в резултат на дадените пари ли са лежали в болница или ОДЗ-то лично ги е заразило?!!   Joy
Болести има във всяка една детска градина, не съм чула някъде да не се разболяват деца......
Нещо несвързани ги пишеш..... newsm78

Аз лично съм много доволна, синът ми много бързо свикна и много си обича госпожите.
Базата не е лоша, имат си басейн, но за мен е по-важно отношението на възпитателките.

# 6
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Препоръчвам ти  като на 3 то място 1 во одезе не е лошо наплива е голям но няма слънце и   трева   както и хубава площадка за игра .65 та е перфектна всимат ги обаче около 2 г и нещо другата  е до 50 то одз тя е 81 во одз.Хъбава е и 119 там има ясла тя е срещу 50 одз.В 1 во имам доста познати който обаче са много доволни.Но заради качеството си отвън не бих записала детето си там .Площадката е само цимент newsm78
На мен пък тва ми е несвързано...  Laughing
119-та е ЦДГ,демек няма ясла...и не е срещу 50-та.
Съвсем ще объркаш жената...
Всички изброени са хубави и са в близост,но аз доколко съм чувала в 50 определено трябват пари или връзки... Whistling...

# 7
  • Мнения: 3 886
в 119 има ясла ние бяхме първо в тази детска градина беше на 1и8-9 месеца PeaceИ да децата на приятелките ми бяга (Много добре гледани) в резултат на което отидоха в болница.Знаете ли там как ги гледат лично  трета приятелка ми е казвала ако детето  е болно дава им лекарствата там  да му го дават  на лисче записва колко милилитра и през какво време #Crazy ето как са отишли другите 2 деца в болница.В 65  та това го няма там само да кихнеш и те връщат PeaceАко пак съм обяснила неправилно ще повторя Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Wink Laughing Sunglasses Party Crazy

# 8
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
ЦДГ 119 е на ул."Брегалница",това е пресечката срещу 30-то...
И там няма ясла,демек ги взимат от 3 год.направо в първа група.
Двете ми деца са в тая градина и малко ще поспорим за гледането да децата..
Баткото е 4 група ,а малката сега е първа и туко-що ги изпратих с тати...
Едва ли има дет.градина в която ги гледат по добре...Тези глупости който си написала не са верни.
Май в всички градини има все по 2 случая влезли в болница... Thinking,съвпадение ли е ..що ли..

# 9
  • София
  • Мнения: 83
Моето голямо дете влезе там без връки, но това беше преди 5 години. За малкото нещо ме стреснаха, макар че вторите деца са с предимство, но пък съдействаха много любезно от общината. Има страхотна разлика от гледането на големия ми син в яслите и на малкия. Една и съща учителка, но коренно различно отношение. Много се бях притеснила, когато сложиха малкия в нейната група, защото си бяха спретнали няколко скандалчета с мъжа ми преди 5 години, но просто в момента отношението й към децата е много различно. Може да зависи и от самите деца, защото съм забелязала, че се харесват деца, които ядат много и обичат да се гушкат, а моето е такова, докато брат му съвсем не беше такъв тип. За сега, да не казвам голяма дума, но съм доволна. Това за яслите, за градината много зависи от учителките ние случихме на страхотни учителки с големия, дано и с малкия да е така

# 10
  • Мнения: 3 886
ЦДГ 119 е на ул."Брегалница",това е пресечката срещу 30-то...
И там няма ясла,демек ги взимат от 3 год.направо в първа група.
Двете ми деца са в тая градина и малко ще поспорим за гледането да децата..
Баткото е 4 група ,а малката сега е първа и туко-що ги изпратих с тати...
Едва ли има дет.градина в която ги гледат по добре...Тези глупости който си написала не са верни.
Май в всички градини има все по 2 случая влезли в болница... Thinking,съвпадение ли е ..що ли..
МИ  нас ни приеха на толкова 1г 8-9 месеца  ти може да си доволна но ас не намирах постоянно синът ми с чужди пантофи а колко пижами  ми изчезнаха.После  другото е че   единственото с което са доста добри е само басейна.А тези глупости  за децато който са били в болница се отнасят за 50 ТО ОДЗ чети малко.В    друга градина  като 1 ОДЗ и 119 и 81 и 65 ОДЗ не съм чувала да е влезнало някое дете в болница по  този начин .Нито пък някъде допускат да ти гледат детето  БОЛНО И ДА НОСИШ ЛЕКАРСТВА ТАМ

# 11
  • София
  • Мнения: 10
Момичета, а къде се намира 1 ОДЗ? И друго, аз искам да подам молба в началото на годината за приема през септември. Дъщеричката ми тогава ще бъде на 1 г. и 7м. Писали сте, че в някой детски градини ги приемат от 2 г. Мислите ли, че на 1г. и 7 м. може и да не ни приемат? Доколкото знам по закон минималната възраст за приемане е 10 месеца. И още нещо искам да ви питам - знаете ли дали е разрешено подаването на молби в повече от една детска градина?

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 82
Първо ОДЗ се намира на ул. Брегалница 48. Мисля, че си позакъсняла със записването, но опитай. Директорката е много любезна, а от яслата наистина съм много доволна. Трябва да подадеш молба още в първия работен ден на новата година, но със сигурност ще има молби, които отлежават от началото на 2007. Стискам ти палци Simple Smile

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 82
Можеш да подадеш колкото си искаш молби. Всъщност не знам как ще е като влезе в сила единната информационна система...

# 14
  • Мнения: 1 217
Тъй като живея на близо и преди няколко дена се загледах в градината и ми се стори доста прилична.
какво ви е мнението и влизали се лесно там или става с връзки?

Общи условия

Активация на акаунт