диета с таратор

  • 13 394
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
наскоро чух една диета,която се твърди,че била доста ефективна и смятам да я пробвам.общо взето всичко се вътри около таратора,който се прави с кисело мляко 2%,и ако може без олио или поне ограничено. Laughingможе да яде таратор на корем,когато ви се прииска и когато усетите глад.освен това през ден освен таратора може да се хапват варени картофи,пилешко месо,плодове.най-общо схемата е такава:
1 ден-таратор
2 ден-таратор,2 сварени картофа
3 ден-таратор
4 ден-таратор,300 гр пилешко месо без кожа
5 ден-таратор
6 ден-таратор,плодове/ябълки,портокали и др/
7 ден-таратор
8 ден-таратор,2 твърдо сварени яйца
9 ден-таратор
10 ден-таратор,2 сварени картофа
...и така около 2-3 седмици,като резултатът е загуба на около 6 кг.
чували ли сте за тази диета и смятате ли,че би имало ефект? Rolling Eyesпринципно обичам таратор,така че ако е добра,не бих се поколебала да я пробвам..пък и ми трябват точно 6 килца да смъкна... Mr. Green
е,какво е вашето мнение?

# 1
Малко ми прилича на диетата с кисело мляко.Има я тук някъде във форума.Не знам доколко е здравословна,но знам един познат,който отслабна с таратор това лято.Три седмици изкара само на таратор,определено е жив след този глад,а и доста свали особено в областта на корема.Ако се навиеш да я пробваш - успех.

# 2
  • Мнения: 4 435
Нормално е да се свали.Пробвай.Аз винаги като съм на диета,си я измислям сама и хапвам салати,като ми омръзне правя таратор.То фактически е само вода.Същото става и ако ядеш сумати дни супи.

# 3
  • Мнения: 920
Тази диета много ми хареса! Мисля да я пробвам!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
"Тъкмо научих магарето си да не яде и то взе, че умря "  Rolling Eyes
Както искайте го приемайте, не че няма да отслабнете, то е ясно, но после  Thinking Йо-йо, гаранция  Peace

# 5
  • Мнения: 467
спомням си 4е една зима ядях предимно мле4ни салатки и варени зален4уци и отслабнах 2/3 кг. Беше ми приятно,но сега не ънам дали бих издържала.Тогава бях сама,сега имакой да ме съблазнява. Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 2 967
Тази диета много ми хареса! Мисля да я пробвам!

И аз така Simple Smile Добре ще ми понесе, надявам се Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 7
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Тази диета много ми хареса! Мисля да я пробвам!

И аз така Simple Smile Добре ще ми понесе, надявам се Simple Smile Simple Smile Simple Smile
И аз искам да пробвам...Още утре ще заредя хладилника... Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 4 129
В момента не е сезона на краставиците. Мен лично това ме спира. Иначе за лятото изглежда супер.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
"Тъкмо научих магарето си да не яде и то взе, че умря "  Rolling Eyes
Както искайте го приемайте, не че няма да отслабнете, то е ясно, но после  Thinking Йо-йо, гаранция  Peace
Peace

# 10
  • Мнения: 467
и с кисели крастави4ки става, или вместо крастави4ки марулки и копър  eat

# 11
  • Мнения: 3 036
Аз обожавам таратора,но като казвате таратор имате предвид с вода?Може ли да е сух таратор т.е. млечна салата?Ако може  - пишете ме и мен Peace Всичко друго е лесно!

# 12
  • Мнения: 467
Цитат
Вмъкни Цитат
Цитат на: HubaBuba в събота, 17 ноември 2007, 16:42
"Тъкмо научих магарето си да не яде и то взе, че умря "  Rolling Eyes
Както искайте го приемайте, не че няма да отслабнете, то е ясно, но после  Thinking Йо-йо, гаранция  Peace
Peace
предимно на мле4на салата бях цяла зима и ослабнах малко. Не съм спазвала то4но диета, но освен мле4на салата оби4ах да си хапвам варени зелен4уци със сирене и не само не ка4их,но и без проблем задържах кг си,докъто не забременях  Laughing

# 13
  • Мнения: 4 678
Аз обожавам таратора,но като казвате таратор имате предвид с вода?Може ли да е сух таратор т.е. млечна салата?Ако може  - пишете ме и мен Peace Всичко друго е лесно!

Може,но вечер не я смесвай с въглехидрати,понеже тя съдържа казеин  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт