Какво ви е мнението за сайтовете за запознанства

  • 14 741
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
Моля , който е попадал в такъв сайт - дайте мнението си - всички хора нормално ли разсъждават там?!? Защото съм на мнение , че не всичко е както трябва и съм огорчена от отношението на някои регистрирани Cry Мисля , че не знаят какво искат и какво очакват от живота Hug А, ако има такива които са се запознали със своите половинки именно в такъв сайт моля се включете в темата newsm78

# 1
  • Мнения: 3 423
За да съществуват такива сайтове,
значи има необходимост и клиенти.
Нямам преки наблюдения от това,
как функционират такива сайтове,
но е напълно възможно наличието
на потребители, които да не са баш
с цел запознанство в тези сайтове.
Не се огорчавай. И в живота има лъжи.

# 2
  • Мнения: 431
Ти наистина ли си 73 набор? Tired

# 3
  • Мнения: 2 161
Аз никога не съм се регистрирала в такъв сайт,нито имам познанства от този тип.Обаче мисля,че както по улиците,така и там има ненормални и нормални хора.

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Имам впечатления. По принцип лоши, а от вчера съм шокирана направо...

# 5
  • Мнения: 2 005
Да- 73 набор съм... Отнася се за брат ми , понеже вече две връзки има от такива сайтове и двете неуспешни newsm12

# 6
  • Мнения: 1 079
Нищо по-различно от реалния живот .

# 7
  • София
  • Мнения: 426
за мен потребителите в такъв сайт търсят само едно е......ане,мисля така защото имах съученичка стриптизиорка и ги посщаваше често тези сайтове

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Понеже връзките след запознанства на други места винаги са успешни...

# 9
  • Мнения: 1 079
за мен потребителите в такъв сайт търсят само едно е......ане,мисля така защото имах съученичка стриптизиорка и ги посщаваше често тези сайтове
т.е. всички сме стрийптизьори . Thinking

# 10
  • UK
  • Мнения: 3 959
О, оня ден прочетох, че някаква била "парцалка", защото "спала с братовчеда на едно момиче", така че мен лично никакво изказване вече не може да ме учуди.

# 11
  • Мнения: 431
Ох, сега се сетих за другата ти тема. Съжалявам за брат ти. Има и готини хора по тези сайтове, но са рядкост, както и в живота. Нужно е голямо търпение. Типажът на тези сайтове е такъв, че привлича търсещи несериозни връзки и скучаещи. Чувала съм за хора, които са намерили половинката си там, но това е станало след много, много срещи. Брат ти или да се размърда в истинския живот, или да се насочи към форумите по интереси. Вероятността да намери половинка там е по-голяма отколкото на подобни сайтове.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 176
 Не се интересувам и нямам регистрация. Убедена съм, че има както интересни, така и дразнители.
Неуспешните връзки на брат ти със сайтове за запознанство ли си обясняваш?  newsm78

# 13
  • Мнения: 5 370
Моля , който е попадал в такъв сайт - дайте мнението си - всички хора нормално ли разсъждават там?!? Защото съм на мнение , че не всичко е както трябва и съм огорчена от отношението на някои регистрирани Cry Мисля , че не знаят какво искат и какво очакват от живота Hug А, ако има такива които са се запознали със своите половинки именно в такъв сайт моля се включете в темата newsm78
Аз!! Ето ме, в цял ръст на кон, на 36, лееееко позакръглена вече,  заедно от 5 години(скоро на 8 декември ги правим). Според мене няма абсолютно никакво значение КЪДЕ си се запознал. Едно време комшийката ми се е запознала в училище с мъжа си, което не пречеше години по-късно да я пребива от бой след поредното пиянство, както и да направи дете на друга жена.
Бях си предложила историята на създателите на сайта, ама не ми писаха....техен проблем. Никога не съм крила, нито съм се срамувала от начина, по който съм срещнала мъжа си. Единственият ми страх засега е само да ми е жив и здрав.


за мен потребителите в такъв сайт търсят само едно е......ане,мисля така защото имах съученичка стриптизиорка и ги посщаваше често тези сайтове
Тъй кат' се гледам в огледалото, съм си баш-екстра стриптизьорка, ша знаш, ама от тежкотоварните.  Mr. Green Дето като ти се стоварят отгоре-сякаш валяк те е газил. Crazy

# 14
  • Мнения: 2 196
за мен потребителите в такъв сайт търсят само едно е......ане,мисля така защото имах съученичка стриптизиорка и ги посщаваше често тези сайтове
т.е. всички сме стрийптизьори . Thinking
Не си прочела правилно - стриптиИзИорки сме.
Имам регистрация в такъв сайт,всякакви хора има,като в реалния живот.

Общи условия

Активация на акаунт