Бисквити Пласмон

  • 1 507
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 635
Купих на дъщеря ми бисквити от тия
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 0/products_id/967

сега е на 6м и 20 дни, бихте ли ми казали в какво количество се дава? Аз и ги купих защото мислех че става нещо като каша, но сега чета че се добавя към млакото или сок, чай, но в какво количество ?

За какво се дават тия бисквити, виждам че има отзиви за насищане вечер, но хубаво ли е да се дава такава храна вечер?

# 1
  • Мнения: 1 586
Здравей, аз давах на сина ми но не от гранулираните а от бишкотите ,слогах му по 1 вечер в млякото защотот не го насишташе.Мисля,че можеш да слагаш по 1 или 2 лъжички за да я засишта млякото! Hug

# 2
  • Мнения: 887
Здравей, аз давах на сина ми но не от гранулираните а от бишкотите ,слогах му по 1 вечер в млякото защотот не го насишташе.Мисля,че можеш да слагаш по 1 или 2 лъжички за да я засишта млякото! Hug
Така правех и аз и имаше засищащ ефект.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 825
Тези бисквити съдържат глутен. Тоест, можеш да даваш от тях СЛЕД като захраниш с глутен.
Аз съм давала на сина ми от тях, но в доста по-късна възраст. Чак след годинка. По мое мнение са прекалено сладки за малко бебе.
Ако все пак решиш да даваш - 1-2 бисквити в шишето с мляко. Разтварят се много лесно.


П.П. ПлаЗмон  Peace

# 4
  • Мнения: 635
Тези бисквити съдържат глутен. Тоест, можеш да даваш от тях СЛЕД като захраниш с глутен.
Аз съм давала на сина ми от тях, но в доста по-късна възраст. Чак след годинка. По мое мнение са прекалено сладки за малко бебе.
Ако все пак решиш да даваш - 1-2 бисквити в шишето с мляко. Разтварят се много лесно.


П.П. ПлаЗмон  Peace

Тия са без глутен, пише го , те са на гранули - бисквитки гранулирани ! Но се чудя вечер хубаво ли е да се дава, преди се будеше чак сутринта , а сега в 3,30ч да яде странно , дори като малка още новородена се будеше тогава и сега пак! 

# 5
  • Мнения: 1 092
аз ги купих горе-долу на вашата възраст с идеята да ги давам с вечерното АМ,но биберона ни се запушваше ужасно,бебчо се ядосваше и така и си останаха в шкафа Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 217
Аз не съм слагала в мляко а в плодове пасирани от мен.
Например ако обяда му е в 14,а стане от сън в 12/разбирай сън от 11 до 12 /,
му пасирам банан,ябълка и круша и слагам 2 лъжици от тези бисквити и така е спокоен до 14.

# 7
  • Мнения: 707
Вместо теzи бисквити, можеШ да слагаШ в млякото 1-2 мерителни лъжички ориzова каШа. ВърШи съЩата работа и не съдържа иzлиШни калории  Peace.

# 8
  • Мнения: 28
аз ги купих горе-долу на вашата възраст с идеята да ги давам с вечерното АМ,но биберона ни се запушваше ужасно,бебчо се ядосваше и така и си останаха в шкафа Mr. Green
HugЗдравейте на всички! Искам и аз да споделя как гранулираните бисквити по същия начин запушват и нашия биберон, а тези в твърдо състояние се разтварят перфектно.За това препоръчвам Негранулираните!!! а би трябвало да е обратното. Според мен не ви е рано за тях,тъй като пише Безглутенови,първи бисквити,за след 4 месеца.   Мнението ми е ,че засищат и ако бебче се буди трябва да опитате Peace

# 9
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Аз пък й давам една за десерт на обяд да си я гризка



# 10
  • Мнения: 635
Момичета току що пробвах и резултата беше че запуши бибата а е трети номер, странно а толкова рядко, вадих шишето на доста интервали докато хапне! А иначе е като напрах направо защо го запушва незнам!Да слагам повече мляко ли

# 11
  • Мнения: 268
 Запушва,защото млякото става по-гъсто,детето дърпа с повече усилия и се изморява,за това си вземи биби с кръстат отвор,у-разрез за да може по-лесно да се храни.Аз слагам на 200мл.мляко 2-3 бишкоти.

# 12
  • Мнения: 1 467
само да добавя, че можеш да сложиш от 1 до 3 малки лъжички, така пише на кутията, не повече, тъй като и те съдържат много неща, а млякото е вече достатъчно претоварено с витамини и т.н.

# 13
  • София
  • Мнения: 15 198
Не е задължително да слагаш каквото и да е в млякото. Аз не съм дбавяла никога нищо-нито бисквити, нито каши, нито пюрета.....

Но се чудя вечер хубаво ли е да се дава, преди се будеше чак сутринта , а сега в 3,30ч да яде странно , дори като малка още новородена се будеше тогава и сега пак! 

Преди време Никол беше писала, че е слагала бисквити или каша в млякото-не си спомням точно-и това отворило още по-голям апетит на дъщеря й, вместо да я засити.

# 14
  • Мнения: 635
Тя дъщеря ми по принцип не е от яшните яде по 100-120 мл. , това е супер малко, затова реших да и дам малко разнообразно, снощи като яде от тия бисквити общо изяде 100мл. , но спа до 6,30, явно с млякото детето е огладнявало! Товя будене е от една седмица, а преди това се будеше сутринта чак !

Общи условия

Активация на акаунт