благодаря ви

  • 565
  • 1
  •   1
Отговори
здравеите, др.Слънчева.Преди година и 5 дни родих прекрасния си син Денис (белята),в 28 седмица, 1380кг. 38см.Родих в Маичин дом и вие го поехте.Благодаря на вас и целият екип затова че спасихте живота му.Знам че благодарностите ми са закаснели но ще сам ви благодарна цял живот!БЛАГОДАРЯ ВИ!!! Бяхме в болница повече от 2 месеца но след това, благодаря на господ, не е боледувал.Добре е, настигна врасниците си и аз съм ужано щастлива.Истината е че е много объркващо с тази коригирана възраст.Денис е добре,но дали съм правила всичко както трябва не знам.Въпросът ми е за храненето, сега мога ли да му давам всичко, което ядем ние,дали не му е рано?Забелязвам че педиатърката му го гледа по-скоро като доносено дете и не ни ограничава,но аз се притеснявам.До кога трябва да го гледам като недоносено и да се собразявам с това?
Отново ви благодаря за всичко и ви пожелавам успехи в личния и професионален живот.БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Много съм Ви благодарна за тази чудесна новина! Hug  bouquet Много се радвам за цялото семейство и нека този Денис Белята да ви носи само радост. Разбира се, че вече отпада корегираната възраст. Явно вече се изравнил с връсниците си, а може би ги е надминал Wink. Гледайте го като доносено дете, може да яде всичко разбира се без запръжки и люти и пикантни подправки.

Общи условия

Активация на акаунт