Пресни впечатления от Райна Княгиня

  • 780
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 896
Обръщам се към мамите раждали скоро в тази болница - намирам само стари мнения във форума -
Оказва се че моята лекарка изражда и там...тя ми обясни какви са условията, но е добре все пак да чуя и мнения на жени раждали там - как се чувствахте, доволни ли сте...
(за докторите не питам, тъй като затова съм се доверила вече на моята лекарка)
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 524
Ами за съжаление аз не съм раждала там, но имам впечатление , зщото ходих да видя родинлното. Бих казала, че останах с добро впечатление старо , но чисто и много спретната в стаите има телевизор и 2 легла , но ми казаха, че слагали само по 1 мама в стая и бебето си стои при мама.
Защо не се разходиш до там  и сама да прецениш..

# 2
  • София
  • Мнения: 2 896
Цитат на: funny
Ами за съжаление аз не съм раждала там, но имам впечатление , зщото ходих да видя родинлното. Бих казала, че останах с добро впечатление старо , но чисто и много спретната в стаите има телевизор и 2 легла , но ми казаха, че слагали само по 1 мама в стая и бебето си стои при мама.
Защо не се разходиш до там  и сама да прецениш..


благодаря ти за информацията - аз просто исках да знам впечатления на мами които са РАЖДАЛИ там---иначе ще отида да го видя разбира се

# 3
  • Мнения: 1 680
Цитат на: funny
---иначе ще отида да го видя разбира се


Разкажи после как е? И цените какви са.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 896
Цитат на: Samsara
Цитат на: funny
---иначе ще отида да го видя разбира се


Разкажи после как е? И цените какви са.


за секцио мога да ти кажа още сега - 1000 лв.+50 лв на ден за престой...но пак казвам - аз евентуално ще отида там само защото моята лекарка изражда и там (и във Вита където всичко ще ми струва 1440)...още се чудя, но май по-скоро ще е във вита - ще реша като видя и РКн

# 5
  • Мнения: 7 107
Гуш, извинявай че се отклонявам от темата ти и я  "разводнявам", но ми се стува, че с тези 50 лв. на ден везните са в полза на Вита.

# 6
  • Мнения: 524
Цитат на: Gush

благодаря ти за информацията - аз просто исках да знам впечатления на мами които са РАЖДАЛИ там---иначе ще отида да го видя разбира се

Е, по-кротко де с реакциите, мога да чета все още. Доколкото схващам още не си даже отишла до там, така че информацията ми ти е била полезна.  Grinning
А изказах мнение, защото имам и познати РАЖДАЛИ ТАМ.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 896
Цитат на: рони
Гуш, извинявай че се отклонявам от темата ти и я  "разводнявам", но ми се стува, че с тези 50 лв. на ден везните са в полза на Вита.

за 5 дни престой в РКн ще ми струва 1250, Вита-1440...

Общи условия

Активация на акаунт