Смятате ли се за поддържана жена ?

  • 7 939
  • 124
  •   1
Отговори

Анкета

Смятате ли се за поддържана жена ?

Опции:

  • Мнения: 138
Понеже в една тема ставаше дума за добре поддържаните жени ..Нека да видим колко от вас , дами ,се смятат за поддържани ... ? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 731
Донякъде да .Като си гледам наборките ,добре съм си ,но не и така както ми се иска . Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 364
100%.Давам всичко от себе си zа да иzглеждам добре

# 3
  • Мнения: 451
Знаех си, че пак някой ще подхване темата Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 622
Гласувах с ДА. Винаги има какво още да се желае, но не винаги ми стигат времето и финансовите възможности за повече

# 5
  • Мнения: 1 731
Гласувах с ДА. Винаги има какво още да се желае, но не винаги ми стигат времето и финансовите възможности за повече

Ами значи си е отговор :Не съвсем . Flutter PeaceЩото и при мене така .Най -вече финанси. newsm78

# 6
  • Мнения: 3 622
Гласувах с ДА. Винаги има какво още да се желае, но не винаги ми стигат времето и финансовите възможности за повече

Ами значи си е отговор :Не съвсем . Flutter PeaceЩото и при мене така .Най -вече финанси. newsm78

Ами твърдо смятам ДА че съм подържана жена. Просто ако имам повече финансови възможности ще се глезя с малко повече неща от колкото сега

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Да смятам се,а ти Наско защо питаш? newsm78

# 8
  • варна
  • Мнения: 1 830
Отговорих с втората опция, защото има какво още да се желае Laughing Peace

# 9
  • Мнения: 138
Да смятам се,а ти Наско защо питаш? newsm78
Интересно ми е да разбера ,макар че едва ли някоя жена ще си признае ,че не е поддържана ..Като се замисля на всеки му се иска да бъде добре поддържан , но не може да пренебрегнем (примерно ) децата си и повечето ни финанси да отиват в посока -прически ,фризури ,баснословно скъпи парфюми и т.н. вместо за домочадието .. Нямам нещо конкретно предвид ...тука лееееко накланям в една друга посока  Wink

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 23:14 от nassko76

# 10
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
 според ман самата да  Sunglasses, но да  не забравяме 4е всяка самооценка е субективна Laughing

# 11
  • Мнения: 138
според мен самата да  Sunglasses, но да  не забравяме 4е всяка самооценка е субективна Laughing
Така е Simple Smile Всяка оценка е субективна ... Да взема да пусна подобна анкета  и за татковците ли .. newsm78, ама май ще е по -  хубаво някоя дама да го направи .. Laughing

# 12
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
В смисъл newsm78
Дали татковците се поддържат или жените им саподдържани ... ?

след като на едно място писах 4е моите познати от мъжки пол  полагат доста  грижи за вън6ния си вид ... веднага ги обявиха за ...... Shockedгейове......
6арен свят

# 13
  • Мнения: 138
В смисъл newsm78
Дали татковците се поддържат или жените им саподдържани ... ?

след като на едно място писах 4е моите познати от мъжки пол  полагат доста  грижи за вън6ния си вид ... веднага ги обявиха за ...... Shockedгейове......
6арен свят
Смисъл дали повечето татковци се поддържат ... Simple Smile
Това за поддържаните мъже май го обсъдихме  ,  в друга тема .. сега остава някой да ни анкетира  Simple Smile
Аз не се смятам за гей щото видиш ли съм си оформял веждите , поддържам дълга коса или се епилирам на някои местa .... Не смятам ,че това е гейско ...

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
Наско в коя посока отиваш бе душа,я кажи че ми стана интересно...
Иии тва за дългата косааа....мое ли една снимка да пуснеш,че то понеже нали знаеш че така се прави в нашия форум. Wink

Общи условия

Активация на акаунт