Гледайте Горещо по НТВ

  • 2 506
  • 44
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Христинка на Здравко с нови цици.....айде после ще пиша да ходя да гледам и аз.

# 1
  • Мнения: 3 423
Браво! Да са му честити!

# 2
  • Мнения: 525
Този Здравко е трагична картинка.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Оф аз мислех,че Христинка е на гости,пък то не било,неможах да я скивам,ма нещо се е разхубавила.То така става,като си сложат силикон и се разхубавяват,разхвърлят,самочувствието им пораства главоломно.........
Тая па Луна егати простата жена,две думи смислени неможе да каже,ма аз кво ли се учудвам,като преди години идва си купума бири в кутиики за децата от фенклуба й,друса ги 5 часа в колата и после се връща и вика:"Ма тая бира е развалена",е как така е развалена ма,."ми като я отворих и тя взе да прелива от кутията Shocked.Кукувица.
А този госта как се казваше,водещия на Острова на изкушението,мисля че е много интелигентен мъж,харесва ми начина по който се изразява,по който разсъждава,изобщо е доста прям,откровен и естествен,жалко за детенцето му обаче.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 875
Не чух какво му е на детенцето на водещия на острова newsm78 иИ той 2 деца ли има newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Да син на 6г и дъщеричка на 2 и половина,която е болна от Синдрома на Уилямс,все още не  говори и май не ходи,горкото. Sad

# 6
  • Мнения: 2 498
Христинка на Здравко с нови цици.....айде после ще пиша да ходя да гледам и аз.
Тя ли се похвали за новите цици?

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Тая Луна верно много простее горката, а този до нея не е ли собственика на Принцес на който уж е любовница от години?

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми май верно му е любовница така ми се стори.
Валя77 не разбрах и не видох,щот ми казаха да го гледам ма не разбрах кой какво и защо.............

# 9
  • София
  • Мнения: 5 604
Луна наистина е невероятно проста. А този от Острова и на мен много ми хареса. И ми стана жал за детенцето!

# 10
  • Мнения: 2 498
Този от острова можел да говори нормално,  в смисъл по-бързо....щото на острова само влачи.....

# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
ОХ как му е името на тоз човечец бе........... ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 5 604
Не беше ли Витомир, ама по-нататъка...

# 13
  • София
  • Мнения: 462
Витомир Саръиванов  Mr. Green
Беше спортен водещ по бтв едно време.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 891
ОХ как му е името на тоз човечец бе........... ooooh!

Витомир

Общи условия

Активация на акаунт