Кога започнахте да купувате за бебо, рано ли е още ???

  • 2 337
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
 newsm78  бабите казват , че било още рано,,,,, а дали е така ?  Thinking
какво всъщност трябва да купя ,,,,бихте ли ми помогнали   bouquet

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 23:25 от marinka_d

# 1
  • Мнения: 10 983
Щом бабите казват, може и така да е. hahaha Аз обаче започнах да пазарувам за бебето в 4-5 месец. Peace

# 2
  • Мнения: 992
Започнах да купувам нещата за бебето някъде към 5-тия месец и когато родих не ми се наложи да търча по магазините или нямой друг да избира вместо мен.
Не знам за вас, но на мен ми доставяше голямо удоволствие да пазарувам бебешки неща през бременноста, избирах всичко с голямо желание.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Не е рано Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 585
Не е рано. Аз започнах да пазарувам в края на осмия месец. Peace

# 5
  • Мнения: 422
 Hugи аз искам,,,, ама те само ме омайват ала бала ,, рано е още не се притеснявай,,а аз се вълнувам, и искам да пазарувам, вече ,да ходя по бебешките магазини,, да купувам,малки сладки неща,,,,,,  Party

# 6
  • София
  • Мнения: 170
Не мисля, че е  рано. После като наедрееш още и ти тежи корема ще ти е по- трудно. Мен ме боляха краката като седях повече време права и обиколките по магазините не ми бяха приятни- само търсех къде да приседна. Пък нали трябва да обиколиш, да поразгледаш, да си харесаш нещата. Така можеш спокойно да си избираш без да бързаш за никъде.  Hug

# 7
  • Мнения: 27 524
Не страдам от тези предразсъдъци. Купих всичко по време на бременността, а чорапки и бодита - преди да забременея  Grinning

# 8
  • Мнения: 3 376
Виж,не се съобразявай с това какво казват бабите.Ти ако знаеш и занапред още какви неща ще чуеш само  Mr. Green,та ако търъгнеш от сега да ги слушаш....

Аз ги послушашах и стана така-според мъжа ми и свекървата да не сме купували нищо преди раждането.Ами какво да ти кажа,като се прибрах от болницата всичко беше купено,наредено и готово,но аз тези трепети на първите покупки за детето ми така и не ги усетих.
Даже днес пак нещо си мислех за това и малко ме хвана яд отново на мене си,че не бях по-настоятелна тогава,та реших за второто живот и здраве да тропна с крак и да не ми се меси никой  Crossing Arms

# 9
  • София
  • Мнения: 17 591
А според бабите ти кога е навреме? Да оставиш бебето в болницата и да хукнеш тогава? И щом знаеш кое е добро за теб и бебето ти, защо питаш бабите или форума? Просто последвай инстинкта си. Ти си на топа на устата, не бабите. Те са само... как да кажа. Помощни бебегледачи, ти си основния.

# 10
  • На морето!
  • Мнения: 5 728
И аз не мисля,че е рано.Ще чуеш още много дивотии от бабите-научи се да не ги слушаш  Wink
Аз също започнах да пазарувам някъде към 7мия,8мия месец.Исках да си избера всичко сама,за да не се ядосвам после на прибързани,излишни и не по мой вкус покупки.

# 11
  • Мнения: 2 849
Купувах неща за бебето от 4 месец ,не слушай бабите .Има  много примерни списъци по магазинните и тук ,за да се ориентираш какво ще ти трябва .

# 12
  • Мнения: 924
Аз започнах, когато разбрах, че съм бременна  Heart Eyes

# 13
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Първата покупка за бебка,беше една хавлийка,а аз бях в 3 месец.
По усилено започнах към 4-5 месец.

# 14
  • Мнения: 2 804
Първите покупки с първата ми дъщеря направих след 7-мия месец .
Но всеки сам си преценява , а аз поради липса на човек с опит около мен трябваше сама да си подготвя нещата и то с време .
Така когато влязох в 9-тия всичко ми беше приготвено за родилното и сака седеше в бойна готовност до вратата .
А ако слушаш бабите за всичко ... Rolling Eyes
Успех ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт