Отговори
  • Мнения: 1 325
АЗ СЪМ В 31Г СЕДМИЦА И ЧУВСТВАМ БЕБКА НЕ ТАКА АКТИВНО КАКТО ПРЕДИ.ПРИ ВАС КАК БЕШЕ?

# 1
  • Мнения: 10 983
И при мен беше така. В края на 8 месец бебка стана по-малко активна. Усещах я слабо и то само вечер. Дотогава ме риташе постоянно и ми биеше доста силни шутове. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 422
казват , че повече спяли след 7-ми месец,, така ,че май е нормално да се усеща по малко ,,, Simple Smile

# 3
  • Мнения: 924
Колкото по-тясно е в коремчето на мама, толкова по-рядко мърда бебчето. Но все пак имай впредвид, че трябва да я усешаш по 2-3 пъти на ден. Иначе може водите да са намалели.
Успех! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 376
Колкото по-тясно е в коремчето на мама, толкова по-рядко мърда бебчето. Но все пак имай впредвид, че трябва да я усешаш по 2-3 пъти на ден. Иначе може водите да са намалели.
Успех! Simple Smile

 Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз пък мога да кажа, че наща девойка се движи и сега и то по много, направо ме побърква, и ме докарва чак до болка. Аз също бях чула че в 7-8-9 месец нещата се променят, ама при мен - не. Явно има шило в дупето нащо бебе. Joy

# 6
  • Мнения: 22
Яко си ме рита бебо все още и то само нощно време,сложа ли глава на възглавницата и то почва,а през деня нищо

# 7
  • Мнения: 728
Аз пък мога да кажа, че наща девойка се движи и сега и то по много, направо ме побърква, и ме докарва чак до болка. Аз също бях чула че в 7-8-9 месец нещата се променят, ама при мен - не. Явно има шило в дупето нащо бебе. Joy
при мене е същото, постоянно ме рита и бута с ръчички, даже по някой път е доста болезнено, защото си вече голям бебо. и съм забелязала че ако ям повече шоколад става по активен.../или може да си въобразявам?/

# 8
  • Мнения: 1 317
Моя бебок ме риташе яко до последно, не съм забелязвала да намаляват движенията му... въпреки че накрая коремът ми така се бе опънал че имах чувството че ще излезе със следващия шут. Имах чувството и че се върти и какво ли не правеше. Но всяко бебе е различно така че изобщо не се притеснявай ами се радвай на бременността си. Аз така веднъж се бях шашнала - не бях усещала бебчо почти два дни.... и отивам спешно в консултацията ... бебчо си беше наред само дето развеселих лекарите Simple Smile

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
При мен още не е спрял да рита. По едно време беше намалил, ама сега какви ритници здрави раздава ooooh!

# 10
  • Мнения: 636
И при мен риташе до последно и се въртеше. По принцип е нормално към края на бремеността да намалеят движенията, но трябва да ги усещаш по няколко пъти на ден. При мен бебка риташе най-много, когато не се движех - легна ли, веднага се активираше Crazy

# 11
  • Мнения: 1 586
Възможно е като става по - голяма да не я усещаш толкова често но поне по 3-4 пъти на ден трябва да те ритка! Peace

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз все още си усещам често движенията на бебка и дано все да е така, защото ако намалеят знам, че ще се шашна Wink

# 13
  • Мнения: 306
консултирай се с гинеколога си и ако трябва да ти чуят тоновете това е моя съвет

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Авторката казва, че не го чувства така активно, а не че него чувства. Това е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт