КАЖЕТЕ МИ КЪДЕ БЪРКАМ?

  • 15 162
  • 221
  •   1
Отговори
Имам проблем и ми трябва съвет. Не мога да разбера защо е толкова трудно да намеря хора за работа в моите магазини. Работното време е добро, заплатата е добра, работата не е тежка, а никой не се обажда на обявите. Пуснали сме на много места, и на магазините сме закачили и НИЩО!
Може би не пускаме обявите на правилните места?! newsm78
Някой да има предложения?
Също ако може да споделите какви биха били вашите очаквания от такава работа, аз бих могла да променя условията си.
Наистина не разбирам къде бъркам.
ПОМОГНЕТЕ!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 604
Ама пиши малко повече подробности!

# 2
Написала съм всички условия и заплатата. Всичко което би могло да ги интересува ама ... на!

# 3
  • Мнения: 35
Имам проблем и ми трябва съвет. Не мога да разбера защо е толкова трудно да намеря хора за работа в моите магазини. Работното време е добро, заплатата е добра, работата не е тежка, а никой не се обажда на обявите. Пуснали сме на много места, и на магазините сме закачили и НИЩО!
Може би не пускаме обявите на правилните места?! newsm78
Някой да има предложения?
Също ако може да споделите какви биха били вашите очаквания от такава работа, аз бих могла да променя условията си.
Наистина не разбирам къде бъркам.
ПОМОГНЕТЕ!
Здравейте -стана ми любопитно  ако не е тайна какво според вас означава хубава заплата и хубаво работно време.Преди да започна на сегашната си работа -работодателя ми смяташе ,че трябва да съм доволна Simple SmileЗапочвайки на сегашното си работно място с радост установих ,че критериите на хората са различни.Надявам се да ми схвана мисълта .......че пиша малко объркано днес Simple Smile

# 4
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Както и града, в който е обявата - това има значение. Това, което е хубаво като заплата за малък град в провинцията, вероятно не е толкова хубаво за София.

# 5
  • Мнения: 35
Както и града, в който е обявата - това има значение. Това, което е хубаво като заплата за малък град в провинцията, вероятно не е толкова хубаво за София.
...или за Варна..... Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 5 604
Написала съм всички условия и заплатата. Всичко което би могло да ги интересува ама ... на!
Имам в предвид на нас да ни дадете малко повече инфо., за да може да чуете различни мнения и да си направите изводи!

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 01:14 от tzvety26

# 7
  • Мнения: 35
Написала съм всички условия и заплатата. Всичко което би могло да ги интересува ама ... на!
Имам в предвид на нас да ни дадете малко повече инфо., за да мое да чуете различни мнения и да си направите изводи!
Hug именно  Sunglasses

# 8
Става въпрос за София. В магазин в кв. Изток. За 5 часови смени. Вие какво бихте очаквали да получавате? Имайте предвид не е пълен работен ден. Спрямо други работодатели аз предлагам повече но ми е интересно какво мислят хората от другата страна.

# 9
  • Мнения: 25 449
А събота и неделя? Десетчасови смени, ако искат да имат поне един ден почивен ли?  newsm78

# 10
  • Мнения: 4 585
Може би евнтуалните продавачки търсят по голяма работна заплата като абсолютна стойност.
Например 5 часа по 4 лева на час е 440 лв заплата
10 часа по 3 лева на час е 660 лв заплата
Аз бих избрал втория вариант без да се замислям.
Не е без начение и какво се продава. Предпочитам да продавам мебели или бяла техника,
вместо цял ден да продавам хранителни стоки. Да ги опаковам, да ги тегля, да маркирам.

# 11
  • Мнения: 1 731
Например 5 часа по 4 лева на час е 440 лв заплата
10 часа по 3 лева на час е 660 лв заплата
Аз бих избрал втория вариант без да се замислям.

Wolf, понеже в момента това ми е болната тема...
На мен ми предлагат да работя 8-10 часа за 600 лв.
Познай?
Оперативно счетоводство.
Държа да отбележа, че от два месеца си търся работа и предложенията са по-скоро правило, а не инцидент. Tired

# 12
  • Мнения: 1 413
Фирмата, в която аз работя, също търси в момента служители, не на управленско ниво, изпълнители -  направо е ужас - всякакви обяви, работно време от 9 до 6, добра стартова заплата...няма кандидати, почти никой не се обажда! Започвам вече да мисля, че работливите хора отидоха да работят в чужбина.

# 13
  • Мнения: 5 370
Баба Бг, това е повсеместно явление. Особено квалифицирани кадри се намират вече  МНОГО трудно. Просто народът си отиде.....2 млн. напуснали Бг не е малко. Апропо, аз отдавна го предвиждах тоя момент, ама никой не ми вярваше.
Снощи позната ми сподели,. че на интервю при нея директно и изтрясквали  солидна четирицифрена сума за стартова заплата в чисто!!! Хора без опит, но , явно, със самочувствие.
И по-зле ще става....за работодателите. Не го разбирай като злобеене. Аз, например, за Бг работодател не бих се хванала да работя вече. Имам кофти лични преживявания. Там, където съм, умеят да ценят Човека, да го поощряват-и материално, и с похвали-и имат желание да си пазят персонала.

# 14
  • София
  • Мнения: 392
Нищо не каза за осигуровките, за почивни дни и самите условия в магазина. Масово частните магазинчета са зле с отоплението например, а зимата тепърва започва...

Общи условия

Активация на акаунт