впечатления от оказионите за детски стоки

  • 723
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здравейте, насъбраха ми се доста неща от малкия и си мисля да ги продам в някой оказион, но тъй като времето е кофти и съм затруднена с транспорта, искам да ви попитам заслужава ли си въобще да ходя с всичкия багаж до там? Как става процедурата: на консигнация ли ги взимат или ги изкупуват ( ако да, на приемлива цена или на безценица )? Въобще дайте впечатления, ако не ви затруднява.

# 1
  • Мнения: 430
Взимат дрехите но трябва да са изгладени да не са скъсани или изтъркани те взимат 20 процента от продажната цена и те определят цената примерно едни дънки за 2-3 год са 4-5 лв а ти вземаш 3-4 лв когато се продадат обаче и трябва да са за сезона Надявам се да съм ти помогнала

# 2
  • Мнения: 877
Моя приятелка има оказион, ако те интересува може да и се обадиш.

# 3
  • Мнения: 133
Благодаря ти lilana_79, действително информацията ти ми е полезна. Eniena, в кой квартал се намира оказиона на приятелката ти? Аз съм в Младост, ако е в тази част на София, ще ми бъде по- удобно. Приятна седмица ви желая!

# 4
# 5
  • Мнения: 877
В Лозенец е.

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311

И аз това щях да ти предложа. Няма разкарване, снимаш, харесват, поръчват, пращаш по пощата, ако няма вариант за среща.

Общи условия

Активация на акаунт