Колкото повече отслабвам

  • 3 261
  • 34
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 926
толкова по-дебела се виждам!  Sad Май вече съм за психиатър, не за диета.
Мислех, че идеалните за мен кг са 57 на ръст 173. Обаче нещата вървят на зле - сега съм 59 и като се гледам в огледалото по мен има още 10 кг сланина и не се харесвам, и не се харесвам! Днес пробвах костюмче в един магазин и в огледалото се виждах с огромен задник  #Shocked , а той 93 см.  След това се замислих по въпроса. Осъзнавам , че съм се запътила към анорексията, но не знам как да спра процеса. Приемам съвети!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Продължаваш ли да си на диета ? И каква е тя ?

# 2
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Karen
Осъзнавам , че съм се запътила към анорексията, но не знам как да спра процеса. Приемам съвети!

Много е хубаво,че ОСЪЗНАВАШ на къде си се запътила! Решила си половината си проблем според мен. Останалата половина-обръщаш се към себе си и мислиш позитивно-колко бях преди да родя, с колко кг върху себе си съм се чувствала най-добре (не изглеждала, а чувствала), кога съм била най-привлекателна? Нали разбираш, че ако си прекалено кльощава също не е толкова хубаво? А съпругът ти какво казва по въпроса?

# 3
  • Мнения: 5 246
От едно време съм си такава  Thinking Винаги си намирах кусури и все си мислех, че съм дебела(а бях 50 кг на 171 см височина) Сега съм 54 кг и съм се вманиачила да стана пак 50 кг.  Whistling Обаче откакто забременях съм с ниско кръвно и ми става лошо ако цял ден съм само на кафета и цигари  ooooh! Май ще е добре да потърсим съветите на добър диетолог,за друго не се сещам  Wink

# 4
  • Мнения: 3 611
И аz съм така.  Rolling Eyes
Като бях 65 кг. бях дебела, сега съм 55 и като се погледна в огледалото пак се виждам дебела. И естествано паzя диета, zа да отслабна.
В интерес на истината се чувствах най - добре като бях 50 кг. и тялото ми определено беше стегнато, zа раzлика от сега.
Тая бременност ми е*а майката  Close  Cry

# 5
  • София
  • Мнения: 10 301
Цитат на: Karen
толкова по-дебела се виждам!  Sad Май вече съм за психиатър, не за диета.
Мислех, че идеалните за мен кг са 57 на ръст 173. Обаче нещата вървят на зле - сега съм 59 и като се гледам в огледалото по мен има още 10 кг сланина и не се харесвам, и не се харесвам! Днес пробвах костюмче в един магазин и в огледалото се виждах с огромен задник  #Shocked , а той 93 см.  След това се замислих по въпроса. Осъзнавам , че съм се запътила към анорексията, но не знам как да спра процеса. Приемам съвети!

А спортуваш ли? Кел файда че си на нужните килограми, ако имаш бричове, например.... важно е покрай диетата и да правиш нещо, тогава и резултата ще ти допадне

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
И аз ще се включа в групата на лудите. В момента съм на диета и искам да отслабна 2-3 кг., но при положение че нямам кантар незнам как ще разбера кога точно съм постигнала желаният резултат. Не съм дебела, но съм била и по-слаба от сега и лудостта ме е обзела нещо. А и мъжа ми като изцепи понапълняла си и ме изкарва от релси, способна съм да гладувам 1 месец, за сега от седмица и нещо карам някакъв вариант на НВ диета.
Ох, напълно ви разбирам и е много гадно това усещане.

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Цитат на: Karen
Мислех, че идеалните за мен кг са 57 на ръст 173. Обаче нещата вървят на зле - сега съм 59 и като се гледам в огледалото по мен има още 10 кг сланина и не се харесвам, и не се харесвам!


Ами ти според повечето стандарти си под нормата. Явно, че го знаеш това.
Пробвай с фитнес, гимнастика вкъщи и повечко движение. Според мен обаче, не виждаш сланини, а кожа.
Поне при мен това беше причината- отидох на контролен преглед при лекарката ми, на която се оплаках, че коремът ми е като в 4- ия месец. Кожа било според нея, ама така ме опъна по коремчетооо.....склонна съм да и вярвам, но не знам какво да правя. Честно казано и много ме мързи.

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм 57 кг. при ръст 173 см., но въобще не ги намирам идеални тия килограми. Намирам се пълничка в областта на корема и ханша, опитах с аеробика, ама резултат нямаше. Сега не спортувам и ям до пръсване, но не качвам. Не мърда скапания кантар- ни наляво, ни надясно.

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Цитат на: Рая
Аз съм 57 кг. при ръст 173 см., но въобще не ги намирам идеални тия килограми. Намирам се пълничка в областта на корема и ханша, опитах с аеробика, ама резултат нямаше. Сега не спортувам и ям до пръсване, но не качвам. Не мърда скапания кантар- ни наляво, ни надясно.


Ти си явно тип "ябълка", за съжаление и аз съм така. Значи, този тип като изглед е "най- красив", но най- труден за моделиране.
Другите са "круша" и "ананас" .

# 10
  • Мнения: 2 839
НЕ е лудост. Аз бях 170/55кг. Бах ги достигнала, ама съвсем не изглеждах по същия начин. Мисля, че е възможно да се получават трайни изменения на тазовите кости и от това да е. Естествено и еднообразните движения, аз лично така и не съм се захванала със спорт след раждането. Има и нещо друго трагично ... аз съм се смалила с 1-2 см. от бременеенето  #Puppy dog

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: Erica
Цитат на: Рая
Аз съм 57 кг. при ръст 173 см., но въобще не ги намирам идеални тия килограми. Намирам се пълничка в областта на корема и ханша, опитах с аеробика, ама резултат нямаше. Сега не спортувам и ям до пръсване, но не качвам. Не мърда скапания кантар- ни наляво, ни надясно.


Ти си явно тип "ябълка", за съжаление и аз съм така. Значи, този тип като изглед е "най- красив", но най- труден за моделиране.
Другите са "круша" и "ананас" .


Я ги опиши тези типове ? Как изглеждат, че да се определя Simple Smile

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Ехххх....яд ме е ,че не мога да си открия списанието, където бяха подробно обяснени, за да го препиша.
На кратко:
Ябълка: пълнее в корема и дупето като се губи талията. Другите части на тялото не мърдат съществено.
Круша: Най- вече бедрата, прасците и дупето.
Ананас: Тесни рамене, малки гърди, липса на талия, увиснало дупе, бедра и прасци почти сляти.

Пишеше и диети за всеки тип.

Списанието е Журнал, аз съвсем на скоро го открих и горещо го препоръчвам на всяка жена.

# 13
  • Мнения: 2 839
А ей тая от аватара на Додо кой тип е!  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Тази определено е мой тип Wink
Направо кат се погледна изотзадзе - същата съм Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт