Евровизия

  • 1 551
  • 15
  •   1
Отговори
  • на село
  • Мнения: 1 028
Гледате ли? Дават я в момента. До тук пада голям купон!  hahaha

Мъжът ми отчаяно ми вика "..че не можем и да ги превъртаме!"

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Ужасни са, включително и водещите. Аз "слушах" преди малко Конкурент - грозни и фалшиво пеещи. Като чух, че ще пеят Deep Zone, си викам, че ще са ок, но мацката и тя ужасТ. Маргито пее добре, но на визия и подскачане по сцената  Sick

# 2
  • София
  • Мнения: 5 826
Абсолютна пародия  #Crazy
Все едно гледах Златния орфей отпреди 20 години   Tired
Ами "коментаторите"  ooooh!  какво разбира Зорница - бившата танцьорка на Слави, че така критикуваше  newsm78
А накрая - безплатна реклама на Ритонците, сто пъти повториха за албумчето и кога и къде на концерт  ooooh!

# 3
  • Мнения: 9 865
Зорница щот един път ходи да се чекне на Евровизия, затова.
Мен ме втрещиха и звездните им кресла... Изобщо БНТ  ooooh!

# 4
  • Мнения: 266
А коя беше водещата?  Shocked

# 5
  • София
  • Мнения: 5 826
Водещата беше Драго-чая  hahaha

# 6
  • Мнения: 266
Аааа, не  Naughty Имаше една по-страшна, която сменяше двама младежи при обявяването на песните  Laughing

# 7
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аааа, не  Naughty Имаше една по-страшна, която сменяше двама младежи при обявяването на песните  Laughing

Да не би да говориш за Алисия/опс, тя май беше попфолк/? Участваше в Мюзикайдъл, ако не се лъжа...нещо с К май и беше името....


Мен ме втрещиха и звездните им кресла... Изобщо БНТ  ooooh!

И мен ! Crazy Голям смях! Ами декора на сцената?! Стилово ми се стори че нищо с нищо не подхождаше - сложени там някакви шарени крушки, един- два монитора за цвях, шарени прожектори - красота ви казвам!!!

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 09:45 от tatyana_77

# 8
  • Мнения: 9 865
Аксиния - ужасно същество стана. И тези двамата и те са пълна скръб - Дидо и другия как му беше името Ники май.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 826
Не е Алисия, а Аксиния, и не е фолк-певица, участваше в Стар Академи  Simple Smile
Не знам каква певица е всъщност, май има само две песни, но пък си показа в Плейбой новите цици  Wink

# 10
  • Мнения: 417
 smile3532Пародия отвсякъде...

# 11
  • София
  • Мнения: 1 230
Това предаване е лекарство срещу лошо настроение, такъв смях пада, че забравям, че ми е било криво  smile3534 smile3532

# 12
  • Мнения: 2 386
Откога е предаването да се посмеем и ние тук?..  Grinning
И къде го има?

# 13
  • на село
  • Мнения: 1 028
Откога е предаването да се посмеем и ние тук?..  Grinning
И къде го има?

По К1 - към 18.00 часа явно, но не зная дали го излъчват всеки ден, или само през почивните дни. Аз като си гледам първия пост - хванах го към края, значи към 18.00-18.30 започва. Може да потърся програма Mr. Green

Не зная дали тук пише в колко часа го излъчват, но им намерих сайта http://eurovision.bnt.bg/

# 14
  • София
  • Мнения: 1 230
Ето малко смях
http://www.vbox7.com/play:b7c4b17e

Общи условия

Активация на акаунт