за памперси към мамите от Бургас

  • 1 076
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
Привет, мами,
моето син4е е много 4увствително на тема памперси. Още като се роди пробвахме сума ти разли4ни и от пове4ето се изрива и се спряхме на марката Fixies. Понеже ще се прибираме в Бургас на4алото на маи исках да ви питам има ли от къде да си купя тази марка там или трябва да си ги мъкна от тука, защото не ми се иска да експериментирам с някоя нова марка. Благодаря предварително за отговорите!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз поне не съм ги виждала! Изобщо голям проблем е намирането на памперси в Бургас - точно харесаш някоя марка и хоп, тя изчезва от пазара! Изключвам "Памперс", "Либеро" и "Хъджис", от които аз не съм доволна въобще!

# 2
  • Мнения: 351
благодаря ти за бързия отговор, Chockolina. Зна4и маи се о4ертава да си ги носим от тука...

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Аз съм виждала в кварталните магазинчета, последно на пазара на Младост имаше, даже се чудех дали да не взема за Мартин. Но за всеки случай щом това са единствените, които ви понасят - запасете се, защото пък и хич не е сигурно, че в Бг са същите Fixies, които вие ползвате. Изобщо памперсите са ми голяма загадка - то са видове, разфасовки, търговски марки - пък не знам къде си произвеждани, пък другаде опаковани...

# 4
  • Мнения: 444
Аз също не съм ги виждала!  По скоро не съм обръщала внимание, ще взема да се загледам тези дни и ако видя някъде ще пиша! Ако са хубави ще ги пробваме и ние!
Поздрави  от Бургас! Stuck Out Tongue

# 5
  • Мнения: 5 539
Би трябвало да ги има на склада на Новата поща. Там като че ли разнообразието е най-голямо, а пък и цените са най-добри Grinning

# 6
  • Мнения: 351
Благодаря на вси4ки ви за отговорите. ще помоля родителите ми да потърсят, ако не да ни е яка гърбината с два големи пакета от тука освен останалия багаж  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 244
Ая, няма внос на Фиксиес в България или най малкото редовен
Тя си е запазена немска марка
Ако ви понасят тия от Алди - Маммиа, има ги в България, даже съм срещала и тия от Лидл
Аз също ползвам Фиксиес и ми беше много терсене докато си бях в България сега и се наложи да ползвам Памперс

# 8
  • Мнения: 351
дебеланке, пусто капризни сме, след 2 дена с други пелени и е обринат. Пък и за първи път сега ще се прибираме в БГ след раждането и ще го гледат толкова много хора и не ми е ясно как ще реагира на цялата какафония, затова не искам да правя експерименти и с това.  Мерси ти за инфо-то.

# 9
  • Мнения: 5 539
Ая, бързам да докладвам! Wink
Фиксис има в магазин Щъркел. Днес бях там и проверих Grinning

# 10
  • Мнения: 351
мерси ти много, lilita, още дове4ера ще подгоня нашите да ходят да вземат Grinning. Пред4увствам олекване на багажа  Laughing

# 11
  • Мнения: 522
Цитат на: Aia_
Привет, мами,
моето син4е е много 4увствително на тема памперси. Още като се роди пробвахме сума ти разли4ни и от пове4ето се изрива и се спряхме на марката Fixies. Понеже ще се прибираме в Бургас на4алото на маи исках да ви питам има ли от къде да си купя тази марка там или трябва да си ги мъкна от тука, защото не ми се иска да експериментирам с някоя нова марка. Благодаря предварително за отговорите!

Мисля, че мернах въпросните пелени в едно магазинче в "Изгрев", което е специализирано за бебешки (и бабешки) пелени и млека. Намира се на спираката на 211 на Велека в посока към центъра. Дано съм ти била от помощ!

# 12
  • Мнения: 351
Мерси, Вили, и там ще проверим, хем ни е наблизи4ко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт