Извинявам се още един въпрос за Зимафлуора

  • 586
  • 11
  •   1
Отговори
Колко време се приема зимафлуора преди да се направи почивка  казаха че 9м. се пие и 3 се почива  дали е така какво мислите

# 1
  • Мнения: 141
Ето заповядай прочети това е мнение на лекар  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192960.0

# 2
  • Мнения: 189
Нашия педиатър ни каза 6 мес. да ги пием после 3 мес. почивка.Когато свърши първото шишенце,спрях да ги давам,защото чух противоречиви мнения.

# 3
  • Мнения: 508
Аз го давам 5 дена, 2 почивам.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Не давам по препоръка на стоматолог и неонатолог Peace

# 5
  • Мнения: 636
Цитат
Не давам по препоръка на стоматолог и неонатолог
И аз така!

# 6
  • Мнения: 62
Съпругът ми е стоматолог /е то вече не се казват така.../.С Вики пих флуорни таблетки като бременна, сега отново от 4-тия месец ги вземам.
Дъщеря ни приемаше флуорни, но по определена схема:
ЗАВИСИ ОТ ВОДАТА в населеното ви място и от ХРАНАТА /в повечето млека - има дневната доза/.
И  сега е на 8 год. - сменя кътниците си, та отново ги пие.



# 7
  • Мнения: 336
Педиатърката ми не оставя нищо на случайността, но не ми е споменавала да давам Зимафлуор... Та си мисля , че не е особено нужен...

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Не давам по препоръка на стоматолог и неонатолог Peace

И аз по препърката на стоматолог.

# 9
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Преди давах,по схема на стоматолога.Сега той ни каза да ги спрем защото в пастата за зъби ,водата минералната и млеката има достатъчно и нямало нужда за сега!

# 10
  • Мнения: 724
Нашия педиатър ми каза така:5 месеца давам 1 месец почивам.

# 11
  • Мнения: 339
Зимафлуорът е необходим! Консултирала съм се с националният експерт по този проблем, но се дава само ако детето не го приема под никаква друга форма-вода, АМ, паста за зъби и т.н. По 3 капки дневно-да, 9 месеца,3 почивка или да са с такова разпределение през годината общо. Доказано е значението му за профилактиката на кариеса, описаните вреди са ри неправилно приемане! Дразня се, че "за да си вържат гащите" педиатри и стоматолози, които не са си направили труда да си актуализират знанията с последните медицински препоръки, просто казват да не се пие и всичко е ОК!  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт