Искам Бебе ни събра, ветерани сме с една съдба.....

  • 795
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 862
Добро утро на всички!!!
Искам да помоля Хера и Сънчи, да не ни заключват и трият темата  Praynig Praynig Praynig
Просто с останалите момичета в чата решихме, че както старите кучета си имат темичка, така и ние - по-новите вече стари кучета, да си направим една. Обещаваме да не се оливаме в страниците.
Искам да пожелая на всички ползотворна и приятна седмица, изпълнена с много щастие, късмет, любов и двучертичкови тестове.
 Hug Hug Hug

# 1
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Добро утро! Идеята е страхотна,Хри Hug Надявам се,че по-новите момичета няма да се разсърдят,но както ние не ги познаваме,така и ние за тях сме "отлежали" и все мрънкащи за нещо....Всъщност разбирате ме какво искам да кажа.Надявам се модовете да са благосклонни Hug

# 2
  • Мнения: 2 270
Запис  Peace

# 3
  • Мнения: 862
Прити, какво стана с теб миличка?
Прави ли тест?

# 4
Добро утро!  bouquet
Страхотно,Хри!   bouquet
Ползотворна седмица на всички с много полужителни тестчета. Praynig
За жалост аз отпадам от класацийте и този месец,ох писна ми вече Cry
Стискам палци на чакащите.УСПЕХ

# 5
  • София
  • Мнения: 1 247
Хри, идеята за тази тема е наистина страхотна. Понякога като пиша в седмичната имам чувството, че съм някакво извънземно, приземило се там, където не му е мястото. Тук поне повечето се познаваме и си знаем горе-долу проблемите. Мисля, че постъпката ви е много логична с това решение.  Hug

# 6
  • Видин
  • Мнения: 961
Хелоу! Mr. Green
Хри, браво!Много хубаво измислено!
Тук поне си се знаем и можем да си се оплакваме.Аз съм днес за малко на работа, но свършвам каквото има и изчезвам.
След обяд от вкъщи ще ви пиша повече. Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 270
Прити, какво стана с теб миличка?
Прави ли тест?
Не се наложи - и този месец не беше моя

# 8
  • Мнения: 118
Добро утро!!!
Включете ме и мен Peace Peace
темата е страхотна  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 248
ХРИ МИЛА СУПЕР ТИ Е ИДЕЯТА  bouquet Peace Heart Eyes

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Вашата темичка е седмичната момичета  Crazy Именно за това старите не пишат там Mr. Green
Съжалявам но ще я заключа.

Общи условия

Активация на акаунт