Болезнен полов контакт

  • 2 739
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте дами, от известно време изпитвам болка при полов контакт-някой може ли да ми помогне с идея от какво?! Довечера имам час при гинеколога,но все пак бих искала да чуя повече мнения... Rolling Eyes

# 1
  • Варна
  • Мнения: 17 933
Възможно е да имаш раничка на шийката на матката. Гинеколога най-добре ще ти каже каква е причината   Peace

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Може да е от недостатъчна възбуда. Но при всички случай трябва гинеколог да види дали няма по-сериозен проблем.

# 3
  • Мнения: 1 335
Киста на яйчника
Възпаление на яйчник
Проблем с фалопиева тръба
Раничка на шийката на матката
Гинекологичен преглед може да ти каже от какво е. Във форума за съжаление диагностиката е невъзможна.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 783
Много и различни проблеми, някои леки, други тежки, могат да причинят болка при полов акт. Единствен начин да разбереш, за какво става въпрос е да отидеш на гинеколог.

# 5
Благодаря на всички за изказаното мнение-засега се оказа,че имам някакво възпаление-взеха ми секрет.Лошото е,че с мъжа ми не се пазим-искаме второ детенце и незнам..

# 6
  • Мнения: 25
Аз имам същия проблем и съм бременна в края на третия месец. Не съм казвала на гинеколога ми, но и изследванията последния път не показаха нищо обезпокояващо, така че и аз не знам какво ми е. Дали е възможно при мен да е от самата бременност? newsm78

# 7
  • Мнения: 3 453
Киста на яйчника
Възпаление на яйчник
Проблем с фалопиева тръба
Раничка на шийката на матката
Гинекологичен преглед може да ти каже от какво е. Във форума за съжаление диагностиката е невъзможна.

Добавям и хламидийна инфекция!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Благодаря на всички за изказаното мнение-засега се оказа,че имам някакво възпаление-взеха ми секрет.Лошото е,че с мъжа ми не се пазим-искаме второ детенце и незнам..

Предполагам, че е от възпаление .

# 9
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Тази хламидийна инфикция, всъщност е гъбична , нали? С какво се лекува?

# 10
  • Мнения: 27 524
С Антибиотици.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 783
Хламидиите на се гъбички!

# 12
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Аз имам същия проблем и съм бременна в края на третия месец. Не съм казвала на гинеколога ми, но и изследванията последния път не показаха нищо обезпокояващо, така че и аз не знам какво ми е. Дали е възможно при мен да е от самата бременност? newsm78
@tedikrasteva: При мен се наблюдава подобно нещо. Освен болезнен, котнакта ми е и неприятен. А определено мъжа ми е много внимателен... За съжаление, при бременните това е често срещан проблем. Промяна флората на влагалището, в следствие на бременността определено може да предизвика неприятно усещане. Аз лично през първите 3 месеца имах течение, но не беше инфекция, и само за профилактика ползвах Лактофем. Сега се оказа, че имам спори Sad и поне вече мога да се лекувам. Успех на всички.

# 13
Момичета, оказа се гъбична инфекция-сега чакам да ми дойде цикъла и след това свещички...гинеколога каза,че ако пък съм бременна не било проблем пак да се лекуват.

# 14
  • Мнения: 3 453
Аз да попитам, за всеки случай - как ти откриха гъбичната инфекция? Правиха ли ти микробиология и антибиограма или така, на око? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт