Спа клуб Бор - Велинград

  • 1 410
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 003
Вчера се завърнахме от Велинград-много добре си починахме. Спа клуб Бор е супер - много сме доволни най-вече от спа центъра, механата е супер и пиано бара също. Храната не беше много богата, но пък беше хубава.Басейна е топъл, но не става за деца, защото най-плиткото е 1и50, но има малко джакузи, в което децата се плацикат.

# 1
  • Мнения: 795
Гледах цяло филмче за този клуб по Травъл тв, страшно ми хареса! Май е извън града - далечко ли е много, пеша стига ли се? А цените можеш ли да споделиш Praynig? Предполагам, че за празниците ще е по-скъпо, но след тях сериозно се замислям да го посетим  Thinking

# 2
  • София, България
  • Мнения: 5 574
Гледах цяло филмче за този клуб по Травъл тв, страшно ми хареса! Май е извън града - далечко ли е много, пеша стига ли се? А цените можеш ли да споделиш Praynig? Предполагам, че за празниците ще е по-скъпо, но след тях сериозно се замислям да го посетим  Thinking
по добре наистина не гледай цените за нова година. Аз почти си докарах инфаркт  Wink

# 3
  • Мнения: 1 003
не е далече от центъра някаде на 5 мин. пеша, хотела е супер, но цените за празниците като почти навсякаде са нечовешки. иначе уйкенд е 130 лева за двама със закуски, ако искате и вечери си доплащате по 15 лева, а обяд по 10 лева

Общи условия

Активация на акаунт