Учебни тетрадки "Аз ще бъда ученик " на издателство "Изкуства"

  • 4 926
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте,
Интересува ме доволни ли сте от тази система на обучение за предучилищна подготовка?
Всички ли системи за предучилищна подготовка включват тетрадка за работа в къщи?
http://izkustva.net/dg4.html

# 1
  • Мнения: 72
Само моето дете ли учи по тази система? Rolling Eyes

# 2
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Ето ти едно мнение
Vache
Джедай


 Offline

Пол:
Публикации: 5 633


Местожителство:
София


  Re: Нова общинска приумица в яслите
« #19 четвъртък, 15 ноември 2007, 11:24 »   


 Извинявай, ама ти какво очакваш??? Не разбрах какъв е проблема.. цената или това, че детето ти в яслата ще учи нещо? Аз бих се радвала ако детето ми учи в яслата по подходящ начин. Искам да ти кажа, че по-пододящ начин от "хвърчащите листа?" няма... Нашите учебници е градината са по подобна програма, на такива хвърчащи листа. На изд. "Изкуство". Учат по нея от 3 годишни и благославям госпожите, че не им избраха суховатите книжки на "Моливко" например... и за мен това е най-добрата програма в момента. Едно, че не е суха и второ всеки един лист накрая идва при мен като родител. Има обратна връзка така, а и мога да видя какво са учили и да приложа упражненията вкъщи.
За първи път чувам, че децата до 2 г. възраст не можели да държат молив. Ако е така значи нещо куца във фината моторика. Дъщеря ми в яслата още рисуваше, но не по някаква програма. За някой ако не знае драскането в очертанията на лист с цветни моливи Е рисуване!!!!

С две думи, можеш само да си доволна, че има такава инициатива в яслата!
 
 От тази тема е  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240951.msg5568984
Ако искаш напиши лично съобщение на авторката на този пост,защото може и да не е видяла твойто питане.От думите й личи ,че нейното дете учи по тази програма.
Запомнила съм го,защото това издателство не го бях чула и ми направи впечатление.

# 3
  • Мнения: 1 640
От две семици и нашите в градината вече работят с комплекта на "ИзкуствА".За съжаление,аз видях само 2 листчета-на едното правили бодлички на таралежчета , а на другото-рисували дъжд около дърво и посочили кое листо най им харесва.И двете листчета са у дома и ще си ги пазя ,естествено!Втората седмица детето ми отсъства,утре дано има ново листче с добре изпълнена задачка.
Мисля,че комплектът ще се окаже добър избор.

# 4
  • Мнения: 72
Благодаря Ви за отговорите

# 5
  • Мнения: 3 886
Моя син е с тези тетрадки в предучилище.Общо са 3 бр  в тетрадка номер 3 пишат домашни сега са почтии до половината.Много са добри но ми се струват труднички за възраста и м newsm78

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
и в нашта градина учат по това издание.

Общи условия

Активация на акаунт