Къде изчезнаха зеленчуковите пюрета?!?!

  • 642
  • 11
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Нито зеленчукови, нито месни намирам. Липсват както в Метро, така и в Европа. Единствено в Била се намират.
Плодови- бол! Точно, когато реших, че мисията е невъзможна да накарам синковеца да яде моите произведения и дрън- няма купешки!  Imp

Тва е конспирация срещу мен, знам аз!  Twisted Evil

Как е по вашия край?  Mr. Green  Rolling Eyes

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
aз пазарувам в Хит, там има всякакви

# 2
  • Мнения: 2 258
Във Фантастико също има зеленчукови пюрета...

# 3
  • Мнения: 548
Онзи ден купих от Метро Ранни моркови с картофи на Хип. Както вече са ти казали, във Фантастико също има, даже в момента някои са на прИмоция - по 1,65 лв. Не зная къде живееш, но в Хит в Младост също има голямо разнообразие. Понеже моят син харесва много моркови и ябълка на Сънвал, ходих до Пинокио в Дружба - там също има богат асортимент.
Все пак София е голям град и има почти всико.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 952
Аз вече ходя за пюрета, каши и Аптамил в магазините за бебешки стоки, защото в супермаркетите все не откривам каквото съм си наумила. Аз лично ходя или в Малечко на К. Величков или в Иван Вазов, май се казваше Бебелан или в Стрелбище с/у входа на парка има магазин с реклами на Чико отвън.
От супермаркетите в Била и Рамстор май има най-голямо разнообразие. Хит на мен ми е доста далеч.

# 5
  • Мнения: 10 758
Цитат на: bib.bib
или в Иван Вазов, май се казваше Бебелан .

 "Бебе маркет" се казва.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 952
Тенкс. Че има бебе в името лесно съм запомнила, ама с другото не съм се справила  Simple Smile

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз пазарувам от склада на ам-ам във военна рампа. Там има зеленчукови пюрета.

# 8
  • Мнения: 1 289
Цитат на: Erica
Нито зеленчукови, нито месни намирам. Липсват както в Метро, така и в Европа. Единствено в Била се намират.
Плодови- бол! Точно, когато реших, че мисията е невъзможна да накарам синковеца да яде моите произведения и дрън- няма купешки!  Imp

Тва е конспирация срещу мен, знам аз!  Twisted Evil

Как е по вашия край?  Mr. Green  Rolling Eyes

В Метро отдавна ми е направило впечатление че няма разнообразие на пюрета. Предлагат само Нестле и Хип, и то ограничен асортимент. Аз пазарувам от Бебелан. До сега не ми се е случвало да няма зеленчукови пюрета. А във Фантастико af , нямам думи за тази верига. Бебелан се намира до хотел Плиска.

# 9
  • Мнения: X
И аз от Бебелан пазарувам, във Фантастико има чат-пат, но избора не е голям.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Явно в Люлин изборът е най-голям,бре Thinking Особено в два магазина,каквото поискаш,това има като марки. Аз най-често ходя до борсата,защото уж все купувам като излизаме и все са на привършване.

# 11
  • София
  • Мнения: 8 272
Цитат на: Erica
Къде изчезнаха зеленчуковите пюрета?!?! ...
Тва е конспирация срещу мен, знам аз!  Twisted Evil


Simple Smile другите бебоци са ги хапнали Simple Smile ... лошо защото и ние сме вече на пюрета .. днес отворих 2-рото бурканче

Общи условия

Активация на акаунт