Количка Chicco Ct0.2!!!

  • 570
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Имам въпрос към мамите ползващи този модел количка/Ct 0.2/. Знаете ли дали е съвместима със столчетата за кола на  Chicco AUTO-FIX PLUS, които са с основа?

# 1
  • Мнения: 3 457
да то му се маха основата Peace

# 2
  • Мнения: 55
Да аз знам че се мага основата, но дали е съвместимо със самата количка? Може да му лепсава нещо, което слущи за закрепването. Питам,защото съм харесала този модел количка и това столче и много ще съжалявам ако не са съвменстими!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 555
За столчето само да кажа - ние имаме такова столче в комплект с количката S3. Обаче тази основа е много неудобна. То така или иначе колана минава пак през столчето и основата и независимо дали използваш основата и столчето или само столчето пак еднакво време се губи за закрепяне. А относно сигурността - еднакво сигурно и стабилно е.  Peace При нас в момента основата само се пречка на задната седалка и закрепяме столчето с коланите без основата.  Peace

А за това дали пасва - мисля, че всяко столче ще пасне, защото де факто столчето се слага върху количката, както е в легнало положение т.е. не се закрепя по някакъв начин мисля.  newsm78

# 4
Мисля, че трябва да питаш в някой магазин или още по-добре вносителите. Не всяко столче е съвместимо с всяка количка.

Общи условия

Активация на акаунт