Бебо има вече зъб, каква да е хигиената?

  • 2 105
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 940
Синът ми е на пет месеца и половина и от вчера вече има зъбче. Трябва ли зъбчето да се мие, с какво и т.н. Споделете вашия опит, моля ви.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 029
Мисля, че най-подходящ за вас е комплекта Ненедент бебе - бебешка паста(на нея пише, че може да се гълта)+силиконов накрайник или другият вариант е с марличка на пръста да обтриваш с вода зъбчето и лекичко венците на бебето.

# 2
  • Мнения: 674
 Записвам се да следя. Още нямаме зъбче, но скоро би трябвало да се появи! Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 4 394
ИДИ в аптеката  ще ти покажат ,има избор !
Честито зъбче!И леко никнене на останалите!

# 4
  • Мнения: 5 940
Благодаря ви, момичета. Дано на всички бебчета така лесно да им никнат зъбките като на моето.

# 5
  • Мнения: 1 155
И аз се записвам, дъщеря ми има два зъба вече и точно вчера си мислех какво трябва да й купя за зъбките?

# 6
  • Мнения: 1 367
Да се запиша и аз.Чакаме пето зъбче,а аз нищо не съм предприела по въпроса с хигиената.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 525
Мия зъбите на дъщеря с паста "nenedent" Peace

# 8
  • Мнения: 1 367
Сиска,дъщеричката ти е по-големичка.Кога започна да ги миеш?

# 9
  • Мнения: 766
И аз се записвам да следя  Peace
Ина е малка, но има 2 зъба и за момента ме е страх да ги третирам с каквото и да било  Embarassed

# 10
  • Мнения: 2 467
Паста Ненедент без флуор и напръстник вместо четка.
Аз започнах с това когато излезе първото зъбче.

# 11
  • Мнения: 169
А колко често миете зъбките на бебетата ? След всяко хранене или сутрин и вечер? И още давате ли вода след това?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Полезна тема. Ще я следя. Дано скоро и ние имаме зъбче  Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 44 073
изчакай поне до половината да се покаже...
ако вчера е пробил то зъб,1 който да миеш почти няма.....

хахаахаахаххаа, ква съм шматка, темета е от ноември hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
кой я измъкна бързо да признава Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 44 073
А колко често миете зъбките на бебетата ? След всяко хранене или сутрин и вечер? И още давате ли вода след това?

мойто не е бебе, но - сутрин и вечер....ти нали съшо не си миеш след всяко ядене...ако е прекалено често  възможно е да започне да се изтърква емайла все пак....

Общи условия

Активация на акаунт