Ще се омъжвам!!!

  • 2 155
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Здравейте!Искам да споделя с вас своето щастие.Вчера получих предложение за брак от човека,който обичам от все сърце  Two Hearts и с който Юли месец живот и здраве ще си имаме бебче.Направи ми страхотна изненада.Бяхме трагнали към моето село,за да видим баба и дядо,когато малко преди да пристигнем той отби колата към една полянка от която имаше невероятна гледка към язовира.Преди време аз му бях показала това красиво местенце.Помислих,че ще пробваме новият му газов пистолет и след като слязохме от колата,ме помоли да му дам патроните от багажника.Изненадата ми отваряики багажника беше невероятна   Party TimeОтвътре изкочиха много балони,които разкриха пред погледа ми няй-огромния и разкошен букет цветя,който някога съм виждала.Меко казано бях шокирана от изненадата и още преди да се съвзема моя любим застана пред мен и ме попита дали ще се омъжа за него,предлагайки ми прекрасен годежен пръстен и всичко това на фона на романтична музика,за която предварително се беше погрижил.От вълнение замалко да забравя да кажа "да".Толкова беше вълнуващо и няма начин да не го помня цял живот. Ето защо искам да изкрещя пред целия свят,че ще се омъжвам за най-страхотния мъж и съм безкрайно щастлива married Пожелавам на всички подобно щастие  Flowers Bouquet

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 22:05 от desika_

# 1
  • Мнения: 207
Честито  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 336
Много се радвам, мила за теб!
Желая ти всичкото щастие на земята и едно хубавио и здраво бебенце!

# 3
  • Мнения: 84
  Честито!:bouquet:

# 4
  • Мнения: 172
Честито desika! Желая ти дълъг и безоблачен семеен живот!  Hug
Предложението е било наистина страхотно!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Честито   bouquet
Пожелавам ви много любов и семейно щастие, и хубаво бебче!
Личи ви, че сте влюбени  Heart Eyes

# 6
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Страхотно.....честито и  от мен ! Много любов и още много такива запомнящи се моменти   bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 733
Страхотно предложение! Желая ви много любов и щастие!!!

# 8
  • Мнения: 417
Честито! smile3525
Пожелавам много дълъг и щастлив семеен живот, и най прекрасния бебок! smile3521

# 9
  • Мнения: 372
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Честито! Това се казва предложение. Желая ви винаги да сте влюбени и толкова щастиви.

# 10
  • Мнения: 1 021
Честито!
Предложението наистина е било страхотно, чак  и аз се развълнувах!  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 342
Честито и от мен!

# 12
  • Мнения: 2 131
Честито! Наистина мнооооого романтично. Желая ви щастлив семеен живот и здраво и усмихнато бебе!

# 13
  • Мнения: 317
Честито и от мен!  bouquet Пожелавам ви прекрасна сватба, нашата вече мина - беше на 10.11.2007 година и беше един вълшебен миг за цял живот! Grinning Пожелава ви и на вас невероятна и вълшебна приказка без край! Hug
Обичайте се и в трудни моменти винаги си спомняйте за онзи чудесен миг до язовира и многото балони! И чакаме снимки от сватбата! А, да не забравя - и здраво и прекрасно бебче! Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 175
Толкова щастие да ви се струпа, че да се чудите какво да го правите! Честито!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт