да ви питам за сбирките

  • 3 334
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Понеже никога не съм ходила, са ми  страшно любопитни некои неща.  Търсите ли мацките, които ви радват във форума, за да се запознаете с тях?  Гледате ли на кръв тези, които не ви допадат от форума?  Laughing Покриват ли се очакванията ви положителни и отрицателни когато видите човека на живо? Ако искате може и да споделите най-големите изненади в това отношение.

# 1
  • Мнения: 1 072
Аз определено търся. Имам предпочитания към едни определени особи. Не гледам на кръв. Хиля се като идиот. Схващат ми се лицевите мускули. И ти ще си така, ако те сложат между Тео и Мина. Има много изненади. Няма да ти разкриваме. Коледния купон е съвсем близо.

# 2
  • Мнения: 9 865
А как се чувстват тези, които идват сами, не познават никого и им е за първи път? Не е ли доста неловко?

# 3
  • Мнения: 2 161
Аз много се интересувам не ви ли влияят тези срещи върху мненията по темите после.На мен лично ще ми е трудно да се усмихвам на някого цяла вечер и после да го срежа във форума.

# 4
  • Мнения: 3 268
За да не ти е неловко,пусни на някой от форума,когото харесваш съобщение,че искаш да идете заедно и така.Първия път аз отидох със Десих2,Zorie и още две момичета.Иначе на въпроса ти дали търся някой конкретно,не не търся,неудобно ми е.Но видя ли някой познат ник му се обаждам.По принцип на тези срещи хората са приятелски настроени.Хайде,идвайте на коледния купон и ще се уверита,че е така.

# 5
  • Мнения: 677
Търсите ли мацките, които ви радват във форума, за да се запознаете с тях? Tърся, но и намирам.
Гледате ли на кръв тези, които не ви допадат от форума? Разбира се. Замервам ги тайно със салата, а ако са мъже, ги викам навън да се разберем като мъже.
Покриват ли се очакванията ви положителни и отрицателни когато видите човека на живо? Покриват се. В отделни случаи се и откриват.
Ако искате може и да споделите най-големите изненади в това отношение. Изненада ме Реза. Мислех, че е едра и достолепна жена.

# 6
  • Мнения: 9 865
Брех, то много хубаво звучи! От една страна...

# 7
  • Мнения: 3 268
Аз много се интересувам не ви ли влияят тези срещи върху мненията по темите после.На мен лично ще ми е трудно да се усмихвам на някого цяла вечер и после да го срежа във форума.
Ами по-малко ще вземеш да срязваш и това е. GrinningВиж,има я и другата крайност,на прекаленото интимничене и да не кажа някоя по-силна дума,но това си е личан избор на всеки.

# 8
  • Мнения: 2 401
Аз много се интересувам не ви ли влияят тези срещи върху мненията по темите после.На мен лично ще ми е трудно да се усмихвам на някого цяла вечер и после да го срежа във форума.

Със сигурност влияят  Laughing  То си личи, кои се познават    Wink

# 9
  • Мнения: 2 161
Аз образно попитах.На всеки е ясно,че аз съм доста толерантен и мил човек.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не, спец. на мен ни ми влияят

# 11
  • София
  • Мнения: 62 595
Миналия път отидох сама и се запознах с Буболина (да е жива и здрава). После се запознах и с други съфорумки.
Най-добронамерена съм съфорумците, с които сме кръстосали шпаги в темите, защото не може всички хора да са на едно и също мнение. И моят темперамент е малко по-горещ и съм писала по-остри неща по разни теми (особено стачката Joy), но това си е за момента.
 Светът е шарен, а и ние сме все пак възрастни хора и правим разлика между различията в мирогледа. Както са казали руснаците "на вкус и цвет товарищ нет".
С нетърпение чакам следващите срещи, за да мога да се запозная с още хора. Много е приятно.

# 12
  • Мнения: 516
Имам притеснения, че ако отида на такава сбирка, ще стана безкрайно мила във форума. Затова не ходя. Twisted Evil

# 13
  • София
  • Мнения: 1 750
А как се чувстват тези, които идват сами, не познават никого и им е за първи път? Не е ли доста неловко?
Ами... доста е неловко. Опитът ми е пресен - от последния купон  Rolling Eyes  Въпреки че бях с мъжа ми, пак беше малко смотано, че не познавах никой. Местата вече бяха заети или запазени и се получи наистина неловко за нас. Затова и си тръгнахме набързо. Съвет от мен - ходи по-рано, че поне места да има  Wink След това завръзването на разговор предполагам става по-лесно.

# 14
  • Мнения: 47 898
на мен пък ми е интересно защо се събирате?аз не изпитвам потребност да се запознавам с никой от форума, харесва си ми така да сме си само виртуални дружки
мисля че ще възприемам форума по друг начин след една среща...

Общи условия

Активация на акаунт