Ходим на пръсти - какъв специалист и къде

  • 691
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте мами,
Мартин е на 14 месеца но ако е бос не винаги ходи стъпил на пода а се опитва да ходи на пръсти. Притеснявам се и да няма плоско стъпало защото пръстите му седят постоянно леко свити и като че ли всички пръстчета са наклонени навън. Нещо не е съвсем в ред но не съм сигурна към какъв специалист да се обърна и къде. Ние сме в София. Ако някой има предложение и координати на болница или специалист ще съм ви благодарна

Даниела

# 1
  • Мнения: 306
предполагам че в Горна баня в клиниката по  ортопедия

# 2
  • Мнения: 87
Мисля, че др Кехайов -от горна баня може да ви свърши работа. Може да му се обадиш и да му кажеш за какво става дума, той да прецени дали ще ви прегледа.Много мил, разбира си от специалността, специализирал е дълго време във франция и е в час Simple Smile Обяснява доста. 

Ние също ходим леко на пръсти, и доста често само най-големият ни прист е опънат, другите ги свива. Но за това ходихме на невролог и му правих масажи за да си отпусне крачетата, имаше повишен мускулен тонус. Сега сме по-добре.  Ходихме на невролог при Литвиненко, преглежда в Детско Здраве - телефони: http://www.zdraveto.com/index.php?option=com_content&task=vi … =43&Itemid=50
При всички случаи бих потърсила мнението и на двата специалиста, да кажат има ли проблем.

тел  0888 83 89 65 - Кехайов -ортопед

Успех

Общи условия

Активация на акаунт