проблеми с пюре от моркови?

  • 366
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 418
Здравейте,

Искам да попитам някои имал ли е проблеми при въвеждането на морков като първи зеленчук?Аз дадох на дъщеря си пюрето от ранни моркови на Хип и после от моркови и картофи също на Хип.Детето ги прие много добре в смисъл,че яде с апетит.Долу горе по същото време се появи обрив на лявата буза на детето.Това са малки червени пъпки без връх и кожата около тях е зачервена.Имаме обрива вече около седмица.Мазах го с крем здраве, бочко и с нахткерцния балсам на др.Тайс.Педиатърката ми каза по телефона,че е атопичен дерматит,но не го е виждала.Аз не знам дали е права,защото явно детето не го сърби и не се чеше.Освен тово кожата не се лющи.
Въпросът ми е дали някои е имал проблеми с морковите и дали е възможно проблемът да е предизвикан от тях?Искам да се опитам да разбера каква е причината за тази проява.

# 1
  • Мнения: 1 117
По принцип, ако е някаква алергична реакция ,трябва да има обрив и по телцето. Поне при Валери така се получаваше , а и сега при Боби се получи така с жълтъкъ- пъпчици по телцето и една на бузката, червенички без връх.

Общи условия

Активация на акаунт