Няколко глави мислят по-умно от една ( идеи за подарък )

  • 585
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
Здравейте,

главоблъскам се от няколко седмици и се предавам: имам нужда от идеи за подарък на мой приятел. Той е:
- англичанин;
- около 55- годишен;
- интересува се много от история;
- познава много добре България (в смисъл, не вървят сувенири и неща от този род);
- близък ми е, но не е удачно да му подарявам лични неща ( пуловери, козметика и пр.);
- обича да пийва, но последният път му подарих българско червено вино;
- много чете. (Аз искам да му подаря " Преди да се родя и след това" на Ивайло Петров, но не мога да я намеря на английски. Има "Хайка за вълци", но предпочитам първата за подарък. Ако някой има идея дали и къде мога да я намеря, ще съм благодарна и ще почерпя невиртуално.)

ПП. Знам, че това е n-тата такава тема, но наистина съм блокирала. Забравям му рожденния ден вече втора година и искам да се реванширам.

ППП. Ако модераторите преценят, да преместят темата, не съм сигурна кой подфорум е най-подходящ.

# 1
  • Мнения: 2 407
Икона.Картина.

# 2
  • Мнения: 189
Благодаря ти, но той е протестант.
Картина- може, но някой ще трябва да я избере вместо мен, нищичко не разбирам.

# 3
  • Мнения: 2 821
Дърворезба.

# 4
  • Мнения: 274
Малка пластика или нещо подобно. Но при всички положения - нещо ръчно изработено. Лично аз съм влюбена в една дъска за шах + фигури във формата на малки чашки, страхотна изработка. Обаче струват скромната сума от 470 лв...... #Crazy

# 5
  • Мнения: 189
Малка пластика или нещо подобно. Но при всички положения - нещо ръчно изработено. Лично аз съм влюбена в една дъска за шах + фигури във формата на малки чашки, страхотна изработка. Обаче струват скромната сума от 470 лв...... #Crazy

Ти ме подсети, преди време купих на мъжа ми шах от един магазин в ЦУМ, беше около 200 лв. обаче, но трябва пак да отида до там..

# 6
  • Мнения: 2 161
Щом се интересува от история,подари му Хрониките на Стефан Цанев.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 530
Хубава, скъпа химикалка с надпис. Юбилейна монета от БНБ  newsm78
http://www.focus-press.net/?path=,26,132,132&mes=48345&P … u6lu2fe1ff385q9j4

# 8
  • Мнения: 3
Здравейте,

главоблъскам се от няколко седмици и се предавам: имам нужда от идеи за подарък на мой приятел. Той е:
- англичанин;
- около 55- годишен;
- интересува се много от история;
- познава много добре България (в смисъл, не вървят сувенири и неща от този род);
- близък ми е, но не е удачно да му подарявам лични неща ( пуловери, козметика и пр.);
- обича да пийва, но последният път му подарих българско червено вино;
- много чете. (Аз искам да му подаря " Преди да се родя и след това" на Ивайло Петров, но не мога да я намеря на английски. Има "Хайка за вълци", но предпочитам първата за подарък. Ако някой има идея дали и къде мога да я намеря, ще съм благодарна и ще почерпя невиртуално.)

ПП. Знам, че това е n-тата такава тема, но наистина съм блокирала. Забравям му рожденния ден вече втора година и искам да се реванширам.

ППП. Ако модераторите преценят, да преместят темата, не съм сигурна кой подфорум е най-подходящ.
     

http://bgbook.dir.bg/  мисля че там ще откриеш все пак това което търсиш

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
гайда, тъпан , дудук

# 10
  • Мнения: 516
http://import.book.store.bg/search?p=s&srchstr=%20history%20 … p;s=0&sin=101
Книга за историята на България. Едва ли знае всичко  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 6 243
Направи колаж от ваши снимки, комбинирани с забавни надписи от списания и картинки на знаменитости (примерно) или на исторически личности - изобщо, идеята на колажа може да се върти около някоя слабост на твоя познат. След това го сложи в хубава рамка.

Общи условия

Активация на акаунт