Фъншуей или за преметената поща

  • 1 994
  • 42
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не сте вий добри домакини.  Crossing Arms Не си метете пощите, а това е лош фън шуй.  ooooh!
Редовно ми се случва да се скъсам от писане и накрая какво - пълна й била пощата на таз потребителка. Чакайте после от мен дълго писмо, ама нъцки.  Naughty Не смея.
Предлагам в тази тема (която вероятно или ще замине за половин час на десета страница, или ще бъде изтрита  Rolling Eyes) да приканваме хората към чистота и ред.  Mr. Green Поименно, както казва Мюриель (да видим нейната поща!  Twisted Evil).
Който иска да се изфука, може да покаже пощата си в ДИС.  Mr. Green
П.П. Додо! Премети си пощата, не мога да ти отговоря.  Laughing

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 22:12 от Василиса Умница

# 1
  • Мнения: 2 253
Пиши на мен ,бре:) празна поща,кат'...незнам и аз кат' какво...ФШ отвсякъде....

# 2
  • Мнения: 3 447
Василиндо, някой мод може да влезе в ролята на фън шуй консултант и да подкани потребителя да измете, имат такава възможност  Simple Smile

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Пиши на мен ,бреSimple Smile празна поща,кат'...незнам и аз кат' какво...ФШ отвсякъде....
После да не се оплакваш.  Mr. Green
Тури едно зелено растение в пощата и глей какво става, ще се разсипят да ти пишат!  Laughing
П.П. Дона, искаш да кажеш, че модовете ми бъркат в пощата!  Shocked Боже, знаех си аз, че ме следят!  smile3530

# 4
  • Мнения: 9 865
Аз мойта си я мета, даже днес я метох, от 50, оставих само 3-4 съобщения. Не я задръствам, че току виж съм изпуснала нещо много изгодно, интересно, забавно и пр.

# 5
  • Мнения: 3 447
П.П. Дона, искаш да кажеш, че модовете ми бъркат в пощата!  Shocked Боже, знаех си аз, че ме следят!  smile3530
Нее, сакън  Shocked В претъпканата поща винаги се намира място за едно модовско ЛС с либезна покана да поразчистиш (ако помолиш някой услужлив мод да го стори).

# 6
  • Мнения: 2 161
Аз пък всяко съобщение изтривам.Имам само две в кутията,много са ми скъпи.

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Цитат
Здравей, Lilqna

имате 90 съобщения, 0 са нови.
Все я премитам и все е почти пълна.
Имам доста ценни находки в пощата си и не ми се трият.
Интересно, но досега не ми се е случвало да не мога да пратя ЛС заради пълна кутия.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 743
Съгласна съм с апела и се присъединявам  Hug
Случвало ми се е да пииииша, пииииша, и накрая НЪЦ  Crossing Arms  Whistling
А за модовските услуги в тази насока съм се възползвала - успешно  bowuu Благодаря за което   bouquet

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Постоянно мета, но все пълна се оказва. Какво ли мисли Фъш шуй по този въпрос?  newsm78
Давай бързо, докато не се е напълнила отново  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 593
На мен пък ми се е случвало да е пълна кутията на човек който пиша беше с ранг "Новак" пък мн. ентусиазиран в личната кореспонденция Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 1 074
Василиса, моля те!!! Напиши го правилно - "фъншуей", че масово се бърка.

В китайския език всички йероглифи се четат с по една сричка. Често тя е съставена от съгласна отпред и 1-2 или 3 гласни отзад, може да има и окончанието -n или -ng.

Въпросната сричка "шуей" (shui) означва "вода" и е съставена от съгласна + ui, което се чете "уей". Ако беше така, както ти го пишеш, то как ли щеше на български да се произнася "hui"?

# 12
  • Мнения: 1 079
Много смислена тема .

# 13
  • Мнения: 3 423
Понеже и аз познавам някой и друг
китайски гражданин, от многото все
по-хитри и от лисицата, но и доста
по-усмихващи се, та ще ви споделя
фън-мън-мрън-шуей-брей. Не трийте.
Изходящата ви поща е неограничена.
Тоест, ползвайте я. После трийте.
Фънхуйци.

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много смислена тема .
Шът, че ей сега викам Лизбет.  Mr. Green
П.П. Благодаря ти, Занда!  Hug Винаги съм се чудила как, аджеба, се произнася.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт