Когато носите шапка...

  • 1 415
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 401
Как успявате да запазите прическата си?Гледах някаква реклама ,за запазване ,но не ми се вярва да има ефект  newsm78   bouquet

# 1
  • Мнения: 880
Ми аз обикновено използвам шапката за да си скрия "прическата",когато имам "bad hair day" LaughingИначе само малко ми се сплесква,но затова винаги си нося гребен.С пръсти я бухвам и няма никакви проблеми.

# 2
  • Мнения: 3 036
Аз не нося шапка а лента а използвам и пяна Peace

# 3
  • Мнения: 35 891
Гледах някаква реклама ,за запазване ,но не ми се вярва да има ефект  newsm78   bouquet

разтълкувай това, моля  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Е тва е за една пяна за коса за обем май беше,където прическата и се запази на мацката при вятър,дъж,креватни истории...май затва става въпрос.Ако косата ти е чиста,мисля че като ти минат пръстите през косата всичко ще е ок.

# 5
  • Мнения: 3 641
Поради тази причина не нося шапки.Ниак не обичам да ми се сплесква прическата. Но пък понякога си треперя от студ Crazy

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 21:04 от Jeny_J

# 6
  • Мнения: 224
Слагам малко по-широка шапка, така че да прибера косата и да предпазя прическата от влагата. Само леко я навивам на хлабаво кокче или нещо такова (когато искам да я запазя права) и скривам под шапката. Тъй като съм с бретон, само него оставям навън. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 401
не помня каква беше точно пяната -на рекламата са 2 жени в магазин за шапки  newsm78и казваха нещо от сорта ,че косата запазвала форма дори под налягане

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
НЕ нося шапка и така нямам проблеми.В ежедневието нося яке и то има качулка и я ползвам.

# 9
  • Мнения: 17 546
С къдрава коса съм и по принцип се реша с пръсти. Като се посплеска косата ми от шапката, разрошвам с ръце и всичко застава на мястото си! Wink

# 10
  • Мнения: 1 802
НЕ нося шапка и така нямам проблеми.В ежедневието нося яке и то има качулка и я ползвам.
Така правя и аз. Не обичам шапките.

# 11
  • Мнения: 963
Аз съм с къса коса и затова дълги години не носих шапки - каквото и да правиш при много късата коса сплескването е кошмарно.  Crazy  Обаче миналата зима се влюбих в една шапка и почнах да си я нося. Спасявам се като я свалям при всяка възможност - докато съм в транспорт, затворени помещения и т.н. И винаги, ако съм я носила повече от половин час, гледам да имам огледало под ръка.  ooooh!  Не е лесно хич!  Laughing

# 12
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Нося си когато си искам,тя прическата ми и без тва си е сплескана... Laughing

# 13
  • Мнения: 27 524
Ако съм с прическа, не слагам шапка.  Simple Smile
Но нищо завързано не правя по косата си, което да не позволява шапка. А и често слагам шапка именно поради липсата на прическа  Grinning

# 14
  • Мнения: 3 622
НЕ нося шапка и така нямам проблеми.В ежедневието нося яке и то има качулка и я ползвам.
Така правя и аз. Не обичам шапките.

И аз  Peace

Общи условия

Активация на акаунт