За бразилските сериали

  • 6 299
  • 72
  •   1
Отговори
Гледам, че има теми и за сапунки Simple Smile И аз реших да пусна тази, дано не повтарям някоя тема.

Не за латино сериалите, а бразилските Simple Smile
Защото са различни. Тридесет години вече се правят такива ТВ новели в Бразилия - вече имат традиции един вид Simple Smile. Най-голямата компания е Реде Глобо. Бразилски Боливуд Simple Smile

Кои техни сериали харесвате вие?
Аз страшно много харесвам една актриса - Сузана Виейра (Бранка Мота - От обич). Страхотна беше като надменна богаташка, а има и други роли. Засичала съм я по руските канали и Сръбската Пинк. Много обичам като дават бразилски филми там, защото страшно харесвам португалски и просто си гледам, без да разбирам за какво иде реч Simple Smile

Кажете срещали ли сте някъде из сървърите ъплоад на бразилски тв новели?

# 1
  • Мнения: 71
по нова дават браэилски сериал"студена кръв" хубав е

# 2
  • Мнения: 4 496
Харесвах От обич,Клонинг, сега дават Студена краъв, който също ми харесва.
Дават и Цената на славата,Господарка на съдбата, тях не ги гледам, но приятелка ми каза, че са хубави!

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 14:04 от красим

# 3
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Гледах "От Обич" с интерес а на "Клонинг" бях страшна фенка. Точно тогава бях бременна и в болнични а после в майчинство така че го следях без пропуск. Даже в родилния дом се случих с друга фенка в стаята и понеже не можехме да си превключваме лесно ТВ цял ден го държахме на Нова ТВ заради сериала. Да не говорим пък заради променливите настроения през бременността що рев изревах заради тая Жади.  После пък като родих и ме хвана следродилната депресия все едно мен ме зарязваха и ми взимаха детето - рев, сълзи, сополи.... по три пъти нощем ставах да кърмя малкия от безсъние:) Дръпнала съм си всичката арабска и бразилска музика от филма, както и доста други песни на изпълнителите и от време на време си ги пускам. Търсих някъде из нета сериала за да го дръпна, но май не са много малоумниците като мен дето имат желание да си го преповтарят и никой не го е свалял.
След това се опитах да гледам друг сериал с актрисата но не ми хареса. Последно хванах няколко серии от "Америка" където играят повечето актьори от "Клонинг" но по това време обикновено съм навън с малкия и не мога да следя сериите.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 755
Харесвах "От обич".
"Клонинг" не съм го гледала.

# 5
  • Мнения: 4 496
Харесвах "От обич".
"Клонинг" не съм го гледала.
И аз първият път, като го излъчваха не го гледах. Нещо не ми стана интересен. После, като напреднаха сериите, се загледах.Като го излъчваха вторият път го гледах от първата серия.
Гледах и другия сериал с Джована Антонели, но не помня как се казваше. За двама братя- Пако и Аполо.Голям смях беше с откачената им майка. Joy

Сега и за "Америка" се сещам че го гледах. Crazy

# 6
  • на езерото
  • Мнения: 263
  И аз съм голям фен на бразилските сериали Peace
 martisun и при мен беше така както при теб,след като родих се върнах при нашите в Мездра за да ми помагат за бебето и само подозирах майка ми че иска да ми присвой детето Crazy(луда работа нали).

# 7
  • Мнения: 1 671
Препоръчвам ви да прочетете книгата на Марио Варгар Льоса
"Леля Хулия и писачът".

Ще промени отношението и разбирането ви за бразилските и латиносериалите изобщо.

# 8
  • Мнения: 4 496
В смисъл ще ни разочарова по отношение на тях ли? Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 671
В смисъл ще ни разочарова по отношение на тях ли? Rolling Eyes

Не точно Laughing
Ще научите как се измисля подобен сериал.
И какво се случва, когато най-търсеният сценарист на подобни творения се заеме да пише едновременно два-три различни сериала за различни радиа. Защото действието се развива в средата на миналия век, когато сапунките тръгват - първо по радиата.

# 10
  • Мнения: 1 775
Гледах и другия сериал с Джована Антонели, но не помня как се казваше. За двама братя- Пако и Аполо.Голям смях беше с откачената им майка. Joy
"Цветът на греха" - умирах си от смях с този сериал. Дона Едиласия беше голям образ. Гледала съм "Клонинг" и "От обич" от части покрай майка ми - тя е страхотен фен на бразилските сериали.

# 11
  • Мнения: 764
И аз харесвам бразилските сериали.Актьорите им са много по-красиви от холивудските,дрехите и бижутата също са невероятни.

# 12
  • Мнения: 14 489
историите им също са много по-интересни, ситуациите и характерите много по-сложни. латиносериалите всъщност следват все един модел - пепеляшка и принца. докато бразилските изследват много по-дълбоко реалния живот и проблемите му.
в "от обич" например имаше женен мъж, който открива, че е хомосексуалист, в "клонинг" имаше голяма тема за наркоманията. и така Grinning

# 13
  • Мнения: 4 496
В От обич кой беше хомосексуалист?  newsm78
Как ми се иска да го излъчат пак... Tired

# 14
  • Мнения: 14 489
чичото на едуарда. съпругът на сестрата на майка й. май беше доктор или зъболекар, не помня вече. имаше една темиа лятото само за този сериал, мисля, че много момичета писаха до канал 1 да го излъчат пак ама ни вест, ни кост оттам.

Общи условия

Активация на акаунт