Хапе ме,докато яде

  • 523
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 441
Има зъби може би от около месец ,но от няколко дни започна да ме хапе и да стиска много силно.Незнам какво да правя.Имам кърма и искам да го кърмя,на да се цедя.Помогенте,моля ви!

# 1
  • Мнения: 3 760
Обикновено бебето хапе след като се е нахранило. При най-малкия намек за хапане спирах кърменето и строго казвах НЕ. Бързо се научи и всъщност никога не ме нарани сериозно.  Peace

# 2
  • Мнения: 6 441
И на мен така ми се струва-че като се нахрани ме хапе.Мислех да не е признак на нещо друго newsm78 и затова.

# 3
  • Мнения: 3 760
Не. Просто сега започва да открива света, а това до голяма степен става чрез устата  Laughing Гладно бебе няма да си губи времето да хапе, но като се позасити...  Twisted Evil Явно им е много забавно когато мама квичи и подскача  Mr. Green Стори ли ти се, че се разсейва вместо да суче - спирай.  После предложи пак. Но в никакъв случай не се превръщай в гризалка  Peace

# 4
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
И моите наблюдения сочат, че се забавляват от това. Както ако натиснеш копчето на играчката, тя ще пее, така, ако ухапеш мама и тя ще пищи. Мнооого весело, няма що Mr. Green. Аз се правех, че нищо особено не се случва, тоест - спрях да и доставям удоволствието да издавам звуци като ухапе, и интересът и премина бързо. Успех!

# 5
  • Мнения: 1 328
Намесвам се в темата, бях писала преди време по същия въпрос.
Започна да ме хапе като беше на 8.5 месеца. Сега вече е на годинка и продължава. Изчетох всичко в библиотеката, пробвах с лошо, с добро, с хапане, викане, кротуване.. и ефекта е нулев. Продължава още да гризе диването му с диване. Може ли да е от зъби, че много го мъчат непрекъснато, или има друг причина?! И аз вече се чудя какво да правя.  #Cussing out

# 6
  • Мнения: 1 674
Ние пък сме на 5 месеца и мн ни сърбят венците..От няколко дни  след като се понасуче  силно си стиска  венците.(иска да ги чеше)Не съм очаквала че може да стисне така здраво.Сега го дебна-щом се понасуче и хоп-дърпам цицата.Ако имате по-интересен вариант за отказване от стискането пишете. Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 6 441
Но в никакъв случай не се превръщай в гризалка  Peace
ОО,няма как да стане,не съм мазохистка!!! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт