бебешки паяк-кой да избера?

  • 5 348
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Сигурно по тази тема е писано,но аз с търсачката не мога да се разбера.От коя марка сте доволни,че ми предстои покупка?

# 1
  • Мнения: 565
Peg Perego.  Peace

# 2
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Соня проходи с  обикновен на Бертони, даже ни беше даден от друго детенце, а след това и ние го дадохме на една малка дама.Не е падала и не сме имали никакв проблеми с тази проходилка.Няма смисъл да се дават много пари за нещо, което се ползва много малко, мое мнение .

# 3
  • Мнения: 2 149
И нашата беше подарък, може би е била Бертони /едно кученце/, никога не е падал от нея, нито е излизал. Беше стабилна и не се счупи.

# 4
  • Мнения: 120
Подариха ни на Bertoni и  предстои да го ползваме скоро - дано е добре.  Peace
Може да се трансформира - освен за прохождане, да се люшка или да е застопорен на едно място. Малко с двте леви е направен  #Cussing out и ако трябваше да си избирам сама щях да взема нещо още по-просто и изчистено ама нейсе. Струва не повече от 50-60 лева.
И съм напълно съгласна,че не си струва да даваш много пари за нещо което ще ползва кратко (изключвам сигурността, но като гледам как са направени всички - просто са еднакви! )

# 5
  • Мнения: 162
Моя е на Бебе конфорт като разбира се не го ползвам още

# 6
  • Мнения: 6 164
Чиполино беше моят, но всички са хубави. Разгледай ги, с различни мелодии са, някои много слаби, други много шумни, едни с волани, други с друго, трябва да ги видиш.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 173
Нашата проходилка беше откровено китайска (подариха ни я).
Бая некачествена. Но може да издържи "прохождането" на едно дете.
В даден момент, особено при по-голямо бебе, трябва да се внимава, че може да стане опасна.
Според мен е безмислена инвестиция да се купува нова скъпа проходилка, защото и без това не се считат за особено необходими и полезни.
Може би най-добрият вариант е да се намери качествена проходилка (Чико, Пег Перего и т.н) втора ръка.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 734
Нашият е супер куча марка,ние сме му трети ползватели и като гледам май ще става за ползване и след нас.Много здраво нещо,стабилно и широко,нито се обръща,нито се клати.Понякога и великата китайска мисъл има добри попадения!

# 9
  • Мнения: 422
Нашата е на Chicco и сме вторите които я ползваме и като гледам ще стане и за 3-ти и 4-ти. Супер здрава е не е мръднала. Много стабилна и има стопери за прагове и стълби и музикален плот който е много интересен на бебо. Плота се маха и отпред става като масичка, може да се храни там детето.
,

# 10
  • София
  • Мнения: 718
Bebe Confort Carrousel. Перфектна е и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт