Моля за подкрепа за една майка с болно детенце

  • 704
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
През сайта www.300bebeta.info получих писмо от една майка. Тъй като аз лично не мога да й дам достатъчно достоверна информация, нито бих могъл да й осигуря каквото й е нужно, ви моля, всички тук, ако някой има тази възможност, да й помогне - на нея и на детенцето й. Дамата си е оставила и името, но няма да го публикувам, нека сама го каже на който ще й подаде ръка. Пишете й на мейла.
 
Цитат
  ОТ мейл: daveg_ell@abv.bg

   Вашият коментар: Родител съм на дете със спина бифида.Тя е на 6 години и все още не може да ходи. Направили сме много операции, но се интересувам от присаждане на стволови клетки и ефекта от тази манипулация при нашето заболяване. Търся помощни средства за тази възраст(орт. обувки/ортези и патерици).


ако темата не е в най-подходящия за целта форум, моля модераторите да се погрижат.

# 1
  • Мнения: 1 251
Ох, аз също не мога да помогна за съжаление. Ама да побутна темата да я видят повече майки. Peace Praynig  bouquet

# 2
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Подфорумът Деца с увреждания - мамите са много мили и ще се отзоват.

# 3
  • Мнения: 87
една майка тук се отзова, казва се draga77. ето какво ми е написала:

Цитат
Тези помощни средства се изработват в  Горна Баня в по малката сграда с/у ортопедията центъра се казва БУЛПРО. Изработват индивидуално помощни средства. За детска инвалидна проходилка -  кв. Надежда мисля че беше 26 поликлиника .

# 4
  • Мнения: 1 900
Подфорумът Деца с увреждания - мамите са много мили и ще се отзоват.
Peace Praynig

Общи условия

Активация на акаунт