Хиперактивност с дефицит на вниманието - разпознаване и подкрепа

  • 1 518
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,
темата ми е присърце заради моя син, който е вече седмокласник, но сега искам да ви поканя на семинар, организиран пак от нас, Центъра за приобщаващо образование и Логос АБВ със същата тема - ще го води Оля, или Олга Георгиева, казано иначе.

Темата е ХАДВ - разпознаване и подкрепа - един по-различен поглед към нетипичните ученици. Мястото е в квартал Изток, срещу Интерпред, времето - тази събота, 24 новмври от 15.00 ч, телефоните - 0898443703, 0896811262, 8702063, 9740377, таксата 20 лв. Моля звънете или пишете и питайте и до скоро,
Ива

# 1
  • Мнения: 919
Ако бях от София,непременно щях да дойда. Simple Smile

# 2
Благодаря ти! Виж, ако има заинтересувани родители и учители във вашия град ще дойдем с Оля - и без това пътуваме. България не е толкова голяма:-))

# 3
  • Мнения: 6
привет, виждам че продължавате със семинарите. Поздравления. За дислексията кога ще има още един?
За хиперактивността за колега искам да попитам: каква е продължителността? имате ли още места?можете ли да помогнете за диагностицирането - според мен неговото дете е с такъв проблем , а те полудяват от нерви и не знаят какво да правят

# 4
  • Мнения: 75
Ако дойдете в Пловдив - обадете се.

# 5
  • Мнения: 263
Аз пък бих посетила такъв семинар във Варна.

# 6
  • Мнения: 6
Благодаря ви, момичета.

В.еселана, май сме се запознавали - моля, пиши ми на личния. През зимната ваканция ще има пак семинар за метода Дейвис  за корекция на дислексията (което е един от методите).  За събота има още места да, от 15.00 ч. Обикновено семинара е 1- 1,5 час презентация, после кафе/чай/сладки и после въпроси и отговори. Ето тази, последната част обикновено е много дълга - както можеш да си представиш  Grinning. За диагностиката ще трябва екип от различни специалисти - но нека се обадят, ще помогнем с каквото можем и ще ги свържем с хора.

Общи условия

Активация на акаунт